خودرو برقی هیوندای بخاطر کودکان شناساندن شد

هیوندای حداقل دو خودروی الکتریکی جدید در مشت پیدایش دارد که قرار است بر شالوده معماری جدید این شرکت برای خودروهای عاری آلایندگی (نشر آلایندگی صفر) ساخته شود. هر دو خودروی مفهومی ۴۵ و پرافسی (Prophecy) برای بوسیله دست آوردن نسخه های تولیدی تأیید شده اند؛ اما خودروساز کره جنوبی از قبل یک خودروی الکتریکی جدید دارد که برای تولید آماده است. با کوچک ترین، جذاب ترین و کارآمدترین محصول هیوندای که تاکنون دیده اید، آشنا شوید.

هنوز نام رسمی بخاطر این خودروی برقی وجود ندارد؛ ولی از طرح پژوهشی و مفهومی هیوندای ۴۵ الهام اندوهناک است. این موضوع به خصوص در قسمت جلویی خودرو پیدا است؛ ولی شباهت های دیگری نیز بین این دو وجود دارد؛ از جمله این شباهت ها می نبوغ بوسیله چرخ ها و پروفیل جانبی خودرو اشاره کرد. هیوندای می گوید طراحان این خودرو از طرح لامپ مکعبی جنبشی (kinetic cube lamp) به همراه نیمرخ زاویه ای و در لب حال صاف استفاده کرده اند و باید تصویب کنیم نتیجه، شایسته ستایش است.مقاله های مرتبط:تویوتا به کودکان آموزش رانندگی می دهدبوگاتی الکتریکی Baby II مخصوص کودکان رونمایی شد

درحالی که پیشرانه خودروی الکتریکی جاده ای ۴۵ تو این وعده به عنوان اشاره و راز باقی باقی مانده است، می دانیم از چه سیستمی برای لول اعطا کردن این خودروی برقی کوچک کاربرد می شود. هیوندای از دو موتور الکتریکی روند مستقیم (DC) با غلبه ترکیبی ۱/۱۲ اسب دود (۸۴۰ وات) در این استاندارد نصیب می برد. اگرچه قدرت خروجی آن چشمگیر نیست، برای بیشینه سرعت ۷ کیلومتر بر ساعت (۴/۴ مایل بر ساعت) کافی بوسیله نظر می رسد و هیوندای آن را برای استفاده کودکان زیاد کم ارزش و منطقی می داند. 

برای گشایش تجربه رانندگی مشق ای، طراحان و سازندگان هیوندای فقط یک صندلی در خودروی الکتریکی  جدید قرار داده اند که در وسط آن جای می گیرد. یکی از مهندسین هیوندای در این بن می گوید:فقط روح های شجاع و باهوش ظهر حکم این اسپیدستر صبر خواهند گرفت. 

تو شرایط کنونی، این تمام اطلاعات موجود درباره خودروی الکتریکی متاخر هیوندای برای کودکان است. هیوندای وعده داده است که به زودی جزئیات بیشتری برملا کند و ما مشتاقانه می خواهیم از ظرفیت پیمایش آن با یک کود شارژ مطلع شویم.

دانلودبیشتر بخوانید:سوپراسپرت کلکسیونی آرس S1 اسپایدر شناساندن شدرنجرور اورفینچ با بها ۳۱۵ هزار دلار معرفی شدشاسی بلند جنسیس GV70 شناساندن شدمؤسسه کانسومر ریپورتس، فناوری سوپرکروز کادیلاک را برتر از اتوپایلوت تسلا دانسترنو مگان سدان ۲۰۲۱ معرفی شد