با هارد درایو اکسترنال AC632 اپیسر آشنا شوید

AبرندGHAROOOONSGHAROOOON تایوانی اپیسر یکی از پنج شرکت مطرح دینا درزمینه ی تولید ذهن های پس انداز سازی است. هارددرایو AC632، یکی از جدیدترین هارددرایوهای اپیسر، به دلیل مقاومت فراوانش هارددرایو بسیار مناسبی برای کاربرد هایی فراتر از کاربرد های یومیه است. اپیسر AC632 پوششی فلزی دارد که علاوه بر افزایش زنهار و ایستادگی این هارددرایو، به زیبایی و جذابیت آن نیز افزوده است. همچنین ساختار تعلیق تویی هم برای AC632 در دیدن گرفته شده است که بوسیله آن کمک می نرم ۲،۱۰۰ کیلوگرم فشار را بتواند تاب بطی ء.

مقاومت دربرابر ضیق تنها عاملی زدودن که هارددرایو مقاوم باید داشته باشد. مقاومت دربرابر آب همچنین از ابهت فراوانی برخوردار است که هارددرایو اپیسر AC632 به برهان روزی مندی از استاندارد IP55 دربرابر نفوذ آب و گردوغبار همچنین مقاوم است. هارددرایو متاخر اپیسر از حضرت USB نوع A A بهره مند است که اپیسر برای اطمینان بیشتر، آزمایش ۱۰،۰۰۰ مرحله قطعی و وصلی را پشت شیوه گذاشته. است اپیسر AC632 رابط سریع USB.3 1 دارد که امکان واگذاری داده تا پنج گیگابایت بر ثانیه را به کاربر می. دهد اپیسر هارددرایو AC632 را در دو نسخه با حجم های یک و دو ترابایتی عرضه کرده است که حجم چشمگیری برای ذخیره سازی تعداد اضافی عکس، فیلم، سند و ندا.

است برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر  بوسیله وب سایت شرکت متین، پلیس ی انحصاری اپیسر در ایران، مراجعه. کنید درادامه، همراه زومیت باشید تا در قالب ویدئو با این محصول بیشتر آشنا:

شوید تماشا در

آپارات دیدگاه شما درباره ی این هارد اکسترنال چیست؟بیشتر:بخوانید سامسونگ و شیائومی اپل را به پندار حذف شارژر از جعبه آیفون ۱۲ ریشخند کردندپاوربانک ۱۰٬۰۰۰ میلی آمپرساعتی وان پلاس با قیمت ۲۰ دلار معرفی کردن شدآیفون ۱۲ تو فرانسه با ایرپادز در مجری نمایش می شودگیمبال های DJI S Ronin S 2 و DJI Ronin SC 2 شناساندن شدنداپل شارژر را از قوطی آیفون ۱۱، آیفون XR و آیفون SE 2020 هم