دگرگونی در حوزه هنری از استان ها آغاز شد

به گزارش ایسنا،  محمدمهدی دادمان ـ رئیس حوزه هنری ـ تو رسوم تکریم مدیر کچل سابق و معارفه کمک راهبری امور استان های مملکت هنری که روز یکشنبه (۳۰ شهریورماه) برگزار شد، داخل سخنانی با تاکید بر اینکه «تصدی حقیقی حوزه تو امور استان ها کاهش ماموریت گری و تمرکز بر راهبری مراکز استانی است»، خاطرنشان کرد: عهده دار شدن پا بر جا مرزوبوم هنری شکل دادن یک بستر عقلانی بخاطر نمو هنر قیام اسلامی است؛ و قوام هنر بی قراری وابسته به عنصر انسانی آن است که این موضوع وقار مراکز استان ها را علامت می دهد. 

محسن مومنی شریف، رئیس سابق مرزوبوم هنری نیز  درون سخنانی تقریر کرد: مراکز استانی ما با مشکلات خاصی محبوس هستند که منحصر در بافت فرهنگی و جغرافیایی خودشان است. مثلا ممکن است گله هایی از یک اتفاق یا یک نیرو از سوی کسانی از مسئولان استان بشود ولی وقتی ما بازرس های اختصاص را برای بررسی موضوع اعزام می کردیم مخبر می شدیم که این موضوع ذات تو اختلافات ایل ای، سیاسی و … دارد که تحدید بوسیله آن استان و منطقه است. استان ها عموما در ستاد مرکزی دیده نمی شوند و این باعث می شود که قضاوت های غیرمنصفانه ای درباره ایشان بشود.

همچنین مصلحی، مدیرکل سابق امور استان های حوزه هنری همچنین در سخنانی اشعار کرد: در این مدت تکاپو کردیم کارهای زیبنده دفاعی انجام بدهیم و کارهای بسیاری هم باقی مانده که ان شاءالله دوستان آن را امتداد خواهند داد. اما من با کمال سرافرازی دوست دارم شریک ام را با حوزه هنری ادامه دهم .

همچنین حبیب احمدزاده، نویسنده حوزه دفاع مهذب از دیگر سخنرانان این عادات بود. 

داخل آخر این مراسم از خدمات مصلحی (مدیرکل سابق امور استان ها) داخل پرگیر ۱۵ ساله سرنوشت و میثم مرادی به عنوان دستیار راهبری امور استان های حوزه هنری شناسایی شد. مرادی سابقه مدیریت مرزوبوم هنری تو استانهای خراسان شمالی و خراسان رضوی را در کارنامه دارد.

انتهای پیام