سرفیس پن دودمان جدید به پوشش پارچه ای مزین می شود؟

طراحان مایکروسافت همواره در تلاش هستند تا بتوانند راهکارهای جدیدی بخاطر بهبود تجربه ی کاربری خامه لمسی سرفیس پن (Microsoft Surface Pen) ارائه دهند. جدیدترین ایده ی مطرح شده توسط مهندسان مایکروسافت، بخشی عجیب و دور از تمایل بوسیله نظر می رسد. ظاهرا مایکروسافت درون تاریخچه ۱۰ فوریه ی ۲۰۲۰ (۲۱ بهمن ۱۳۹۹) پتنت جدیدی ثبت کرده که جزئيات آن بوسیله رطوبت دردسترس رسانه ها قرار گرفته است. پتنت موردبحث راهکاری ساده برای «افزودن کردن پوششی از جنس پارچه بخاطر دستگاهی الکترونیکی» نمایش می دهد. این وسیله الکترونیکی به طور هویدا بوسیله سرفیس پن اشاره می درنگ. 

مایکروسافت درون بخش توضیحات پتنت می نویسد این پتنت به راهکارهایی بخاطر اضافه کردن پوشش پارچه ای به دستگاه های الکترونیکی و روش ساخت این پارچه اشاره می یواش. مایکروسافت شهید هایی نیز ارائه می دهد. در یک مثال به پوششی پارچه ای بخاطر دستگاهی الکترونیکی اشاره می شود که محتوی یک یا تعداد بیشتری الیاف ساختاری است که به منظور تولید پوشش لوله شبیه یکپارچه، درون تیمار بافته شده اند.

مایکروسافت می نویسد: «این لوله ی یکپارچه به رویه ای طراحی شده است که بتواند حداقل بخشی از وسیله الکترونیکی مدنظر را بپوشاند. پوشش پارچه ای همچنین شامل یک یا تعداد بیشتری الیاف خاص است که تو پی گرما منقبض می شوند. پوشش پارچه ای از یک یا چند الیاف چسبناک نیز نصیب مند است که بوسیله در لوله ی یکپارچه بافته شده اند. الیاف هایی منقبض شونده با گرما، داخل زمانی که لوله ی یکپارچه بیشتر از وزن متعارف گرم شود منقبض می شوند تا خود لوله ی یکپارچه در گرداگرد دستگاه الکترونیکی، منقبض شود». 

مایکروسافت سابقه ی کاربرد از پوشش پارچه ای در محصولاتش دارد و پیش تر لپ تاپ هایی با پوششی از آلکانترا روانه ی بازار کرده است. مایکروسافت می گوید پوشیدن دستگاه های الکترونیکی با پارچه می تواند باعث جذاب شدن صریح آن ها شود. با همه ی این ها پوشش پارچه ای جرم نسبتا زیادی به خویشتن جذب می کند. ثبت شدن یک ایده در قالب پتنت، لزوما به این معنی تراشیدن که ایده ی موردبحث به کود ی عملیاتی می رسد. تاکنون بارها به پتنت هایی اشاره کرده ایم که هرگز به محصولی واقعی تبدیل نشدند. بنابراین ممکن است هیچ گاه شاهد تولید سرفیس پن با پوشش پارچه ای نباشیم. 

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی داخل این بنیاد دارید؟بیشتر بخوانید:مایکروسافت ساخت اپلیکیشن برای ویندوز 10 آرم را ساده تر می کندنسخه لینوکس مایکروسافت اج به زودی منتشر می شودطراحی جهیز خنک کننده ایکس باکس سری ایکس بوسیله تولید کمترین صدای مقدور معاون می کندپروژه ی ترقی ابرهای هولوگرافیک؛ موضوع تحقیقات بعدی مایکروسافتساتیا نادلا: استودیوهای بازی سازی بیشتری خریداری می شوند