انکر دو داک جدید با درگاه تاندربولت 3 معرفی کردن کرد

انکر،SGHAROOOON یکی از شرکت های محبوب در حوزه ی تولید لوازم جانبی، محصولات متنوعی روانه ی راسته می بطی ء. بوسیله تازگی، این شریک یکی از محصولات مهم و مورد خویشتن تو سال های اخیر را معرفی کرده است که بسیار اهمیت دارد و از ۱۳ درگاه استفاده می کند.

در همین زمینه، انکر دو داک تاندربولت ۳ جدید رونمایی کرده است و ظاهرا قصد دارد شمار محصولات پرکاربرد مخصوص رایانه های سری مک را همچنان اضافه دهد. پیش تر، داک های انکر عموما روی جناب USB-C متمرکز بودند و قیمت نسبتا کم قیمت تازگی داشتند؛ با این حال، داک های متاخر شرایط را تا کمیت یدکی دستخوش دگرگونی می کنند. 

داک ابتدا با اشتهار طولانی Anker PowerExpand 7-in-1 Thunderbolt 3 Mini Dock شناخته می شود که برچسب ۲۰۰ دلاری را یدک می کشد. پیش بیع این داک از چند روز پیش آغاز شده و درون همین هفته ازطریق آمازون به دست خریداران می رسد. بوسیله طورکلی، در این داک از هفت درگاه استفاده شده است: تاندربولت ۳، USB-C ،USB-A A ،HDMI، اترنت و فلش. کارت میزان پایین رده می تواند محصولات الکترونیکی را با توان ۴۵ وات شارژ کند که برای شارژ بسیاری از محصولات کافی به دیدن می رسد؛ اما نمی تواند مک بوک پروهای جدید را با بیشترین سرعت ممکن شارژ.

کند Anker PowerExpand-7-in 1 Thunderbolt 3 Mini

Dock انکر می گوید پیشگاه HDMI داک یادشده می تواند محتوای بصری را با وضوح 4K و نرخ ۶۰ هرتز منتقل نرم که یکی از قابلیت های بسیار مهم داک بوسیله حساب می. آید نقشه کشی کلی داک خاکستری رنگ انکر تا حد زیادی آشنا بوسیله دیدن می رسد و شباهت هایی بین آن با محصولات پیشین شرکت دیده می. شود داک Anker PowerExpand-7-in 1 Thunderbolt 3 Dock هم اکنون با قیمت ۲۰۰ دلار آماده ی موعظه.

است انگار درکنار داک ۲۰۰ دلاری خود، داک دیگری نیز معرفی کرده که نتیجه همکاری اش با اینتل. است داک متاخر PowerExpand Elite شهرت دارد و بوسیله ۱۳ حضرت فراهم شده و به روزرسانی هایی متعدد بوسیله خود دیده. است در این داک، استفاده از حضور های ورودی و خروجی بیشتر به همراه اترنت گیگابیتی… و را تماشاگر. هستیم نمونه الیت داک انکر هیکل ای نقره ای رنگ دارد و در آن کلیدهایی آلومینیومی بوسیله چشم می. خورد داخل بخش جلویی داک، درگاه های متنوعی وجود دارد که بخاطر اجرا بسیاری از کارها کافی.

 هستند PowerExpand

Elite انتظار می رود خالقان محتوا بیشتر از بقیه بوسیله سراغ استفاده از داک PowerExpand Elite انکر. بروند در این داک، خروجی ۸۵ وات عرضه می شود که به لطف آن و ازطریق درگاه-USB C می قابلیت بوسیله سادگی جدیدترین مک بوک ها و آیپدهای اپل را شارژ. کرد نصیب مندی از تمامی این قابلیت ها باعث شده است داک مذکور گران قیمت پر حرارت. باشد انکر PowerExpand Elite را با مقدار ۳۰۰ دلار روانه ی بازار کرده.

است دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی داک های جدید انکر چیست؟بیشتر:بخوانید بوز سه گانه عینک آفتابی مجهزبه اسپیکر رونمایی کردسرفیس پن خاندان جدید به پوشش پارچه ای مزین می شود؟ماوس گیمینگ ماژولار Razer Naga Pro شناساندن شدنوار نوری Philips Hue Play برای تلویزیون های هوشمند شناساندن شدایسوس از جدیدترین محصولات برند ROG رونمایی