نگهدارنده گوشی پروگریپ شیفت اندک شناساندن شد

همدستی شیفت کمتر (Shiftcam) پروگریپ را رونمایی کرد. این مایه ی جانبی گوشیگریپ باتری کم قیمت پر پشت است که شما را مسبوق وهله ی جدیدی از عکاسی با گوشی هوشمند می کند. به گفته ی این شرکت، طراحان شیف اندک ملتفت شده اند یکی از تضاد های مهمی که هنگام عکاسی با گوشی هوشمند، بوسیله خاص هنگام عکاسی بلندمدت تو مکان ها و موقعیت های مختلف، تو مقایسه با عکاسی با دوربینحرفه ای احساس می شود، این است که گوشی حس ایمنی و تعادلی به بود نمی آورد که دوربین DSLRمعمولی ایجاد می کند. بنابراین، طراحان این انبازی می خواستند محصولی تولید کنند که ازطریق ترکیب دسترسی و قرار گوشی های هوشمند با تعادل و کنترل دوربین عکاسی معمولی، این تباین را کاهش دهند.

پروگریپ برای این طراحی شده است که گوشی هوشمند شما همانند دوربین عکاسی معمولی و کمی بزرگ زیرفون از گوشی به نظر برسد و آن حس را در شما ایجاد نرم. شاتر بلوتوثی به فقره رفته داخل این گریپ باتری، سازوکاری آشنا تو عکاسی است. چرخش محوری این امکان را فراهم می آورد که گوشی از حالت لنداسکیپ به پرتره و از پشت دگرگونی کند.

بوسیله علاوه، این گریپ پاوربانک وایرلسی Qi دارد که هنگام استفاده، گوشی را شارژ می کند تا خیالتان را از شارژبودن گوشی بخاطر عکاسی به مدت یک روز کامل اسایش درنگ. دیگر قابلیت این نگه دارنده ی گوشی آن است که پایه ای برای ایستاده نگه داشتن گوشی دارد که اجرا هر کار کننده با آن را امکان پذیر می سازد؛ از تماشای ویدئو بدون مصرف از مشت محزون تا نگاه کردن به آن به عنوان یک روزگار.

مقاله ی مرتبط:قاب ShiftCam دوربین های بیشتری بوسیله سری آیفون 11 افزودن می کند

پروگریپ برای معیار گوشی خاصی مدل سازی نشده است و با هر مدل گوشی هوشمندی سازوار است. این گریپ هنگام اتصال بوسیله گوشی، یک محور کولد شو (Cold shoe) و یک پایه ی اسکرو یک چهارم اینچی بخاطر اتصال لوازم جانبی و مصرف از یک سه پایه دراختیار شما استراحت می دهد. قیمت پروگریپ شیفت کمینه درون مغازه ها ۱۵۰ دلار است؛ ولی درحال مجهز تو فروشگاه اینترنتی کیک استارتر (Kikstarter)، می توان آن را با قیمت ۹۹ دلار فروش.بیشتر بخوانید:سرفیس پن سلسله جدید به پوشش پارچه ای مزین می شود؟ماوس گیمینگ ماژولار Razer Naga Pro معرفی شدنوار نوری Philips Hue Play برای تلویزیون های هوشمند شناساندن شدایسوس از جدیدترین محصولات برند ROG رونمایی کردبهترین وب کم ها برای جلسات ویدئویی و استریم بازی