فروش پایه چرخدار مک پرو 2019 با قیمت ۷۰۰ دلار آغاز شد

اپل چند روز پیش با گستردن اطلاعیه ای اخبار کرد علاقه مندان از این پس می توانند پایه ی ثابت و محور ی چرخدار رایانه ی مک پرو جدید را مجزا ازطریق بسته هایی مخصوص تدارک کنند. براساس آنچه خبردار شده ایم، دو بسته ی ارائه شده ی اپل همچون خود رایانه ی مک پرو ۲۰۱۹ (Apple Mac Pro 2019) به نوبه ی خود گرانبها قیمت هستند.

اهالی کوپرتینو بوسیله تری از خاندان جدید گوشی های میان رده ی خود با شهرت آیفون SE سلسله دوم پرده برداری کرده اند. این گوشی هوشمند که بوسیله عنوان محصولی میان رده رقیق افزاری قدرتمند دارد و از دوربین انفرادی باکیفیت روزی می گیرد، با ارزش محور ی ۳۹۹ دردسترس قرار می گیرد. مفروضات رسمی علامت می دهند پایه ی چرخدار مک پرو ۲۰۱۹ از گوشی آیفون SE 2020 نیز گران تر است.

براساس اطلاعیه ی رسمی اپل، پایه ی مدلل مک پرو متاخر در قالب ودیعه ای خاص با مقدار ۳۰۰ دلار عرضه می شود. اپل می گوید این محور بدنه ای از جنس فولاد ضدزنگ دارد. مک پرو تو حالت پیش فرض با چهار پایه ی معمولی روانه ی راسته می شود. با این حال، اگر مک پرو جدید را با پایه ی چرخدار تدارک کرده باشید، می توانید با تهیه ی پایه های ثابت فولادی مفید کنید که رایانه به نیکی داخل جای خود بایستد.

محور ی مدلل مک پرو ۲۰۱۹ اپل

برای انتصاب پایه ی ثابت در مک پرو بوسیله آچار آلن یک چهارم اینچ تا چهار میلی متری نیاز دارید که درون امانت گنجانده شده است. البته بخاطر نصب پایه، به وسایل اضافی دیگری نیز نیاز مشخص خواهید کرد. جایگزینی پایه ی ثابت مک پرو با پایه ی چرخدار ارتفاع رایانه را تقریبا یک اینچ کاهش می دهد و آن را به زمین نزدیک خیس می کند.

اپل همچنین بسته ی دیگری شامل محور ی چرخدار را با قیمت بیشتر می فروشد. این بسته که Mac Pro Wheels Kit اشتهار دارد، با قیمت ۷۰۰ دلار، یعنی تقریبا دوبرابر قیمت آیفون SE نسل دوم، دردسترس راحتی می گیرد. اپل می گوید این پایه ی چر دار بدنه ای از جنس فولاد ضدزنگ و چرخ هایی لاستیکی دارد و به لطف آن خواهید توانست به صبر رایانه ی مک پرو را تو جاهای متنوع جابه جا کنید.

پایه ی چرخدار مک پرو ۲۰۱۹ اپل

برای نصب این پایه ی چرخدار نیز بوسیله آچار آلن یک چهارم اینچ تا چهار میلی متری نیاز دارید که در سپرده وجود دارد؛ اما نصب طولانی محور به ابزارهای بیشتری احتیاج دارد. کاربرد از پایه ی چرخدار باعث می شود ارتفاع رایانه از زمین تقریبا یک اینچ افزایش واضح کند. ناگفته نماند طی تدارک ی مک پرو، اپل تخفیفی ۳۰۰ دلاری برای بیع پایه ی چرخدار در نظر می گیرد و آن را با ارزش ۴۰۰ دلار به کاربر عرضه می یواش.

این نخستین وهله زدودن که اپل کالا جانبی محصولاتش را با زیاده چرب یا شیرین زیاد گران عرضه می کند؛ بمنظور بعضی پیش همچنین اخبار کرده وجود منظور دارد محور ی نمایشگر پنج هزاردلاری Pro Display XDR را مجزا با مقدار عجیب ۹۹۹ دلار دردسترس راحتی دهد.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی قیمت محور ی ثابت و پایه ی چرخدار مک پرو ۲۰۱۹ چیست؟بیشتر بخوانید:ایلان ماسک با گذر از مارک زاکربرگ، ثالث بی همتا ثروتمند جهان شدمحققان امنیتی از تأیید یک بدافزار مخرب در سیستم عامل مک داخل اثر خطای سهوی اپل خبر دادندگوگل پی در هند میزبان امکان پرداخت ازطریق NFC شدپردازنده گرافیکی پنج نانومتری اپل تا نیمه دوم ۲۰۲۱ بوسیله تولید متراکم می رسدسامسونگ تولید انبوه حافظه ۱۶ گیگابایتی LPDDR5 را آغاز کرد