ASGHARIOOON/O O Braid؛ کابل هوشمند گوگل با توانایی کنترل پخش موسیقی ازطریق فقره

ASGHARASGHARASGHARASGHARASGHARASGHARگوگلOOONOOONOOONOOONOOONOOON به عنوان یکی از نام آشنا ترین شرکت های فناوری محور گیتی هموار نشان داده است که به خلق نوآوری های جدید علاقه ای خاص دارد؛ این شرکت پیش زیرفون توانسته نوعی ژاکت خاص تولید درنگ که بوسیله لمس حساس است. گوگل همچنین ازطریقپروژه ی سولی و جهیز موشن سنس جدیت کرده است نحوه ی تعامل با گوشی های هوشمند را باخبر مرحله ای جدید کند.

اهالی مانتین ویو درون جدیدترین تقلا خودشان برای خلق کردن محصولات نوآورانه روی کابل هدفون ها دست گذاشته اند. کابل هوشمند گوگل که پوششی بافته شده دارد و از آن با صیت I/O O Braid یاد می شود، بوسیله کاربر امکان می دهد ازطریق اجرا کارهایی همانند فشردن کابل خواه مخبر کردن ضربه ی کوچک به آن، بوسیله کنترل لوازم الکترونیکی. 

بپردازد کابل هوشمند گوگل فعلا مراحل آزمایشی را سپری می

نرم گوگل می گوید کابل هوشمندش از نوعی جهیز ویژه با نام Helical Sensing (Matrix موسوم به) HSM کاربرد می کند تا دستوراتی را که کاربر ازطریق انگشتش روی پوشش کابل اعمال می کند،. بفهمد در پوشش بافته شده ی کابل موردبحث کلکسیون ای از رشته های مصنوع خازنی و رسانا جای داده شده اند تا کابل بتواند تشخیص دهد کاربر در چه هنگامی آن را لمس می. کند ناگفته نماند این کابل از تمامی طرفین خود که ۳۶۰ منصب را شامل می شود، توانایی فهمیدن لمس شدن توسط دست را. دارد در پوشش کابل همچنین از رشته های فیبر نوری به منظور ارائه ی بازخورد بصری استفاده شده. است این لفافه ها درصورت لمس شدن توسط کاربر تبدیل رنگ می دهند و نوعی جلوه ی زیبا ایجاد می.

کنند در نظر داشته باشید که کابل بافته شده ی گوگل تو حال حاضر بیشتر جنبه ی پروژه ای تحقیقاتی دارد و به این زودی ها راحتی نیست بوسیله عنوان محصولی جداگانه روانه ی بازار. شود با این حال گوگل در اطلاعیه ی جدید به شماری از راه هایی که می توان با اتکا بر آن ها از کابل هوشمند جدید استفاده هایی کاری کرد، اشاره می. کند برای مثال می توانید از/O I O Braid برای اضافه کردن پشتیبانی از فقره های لمسی به سیم برق محصولات الکترونیکی همانند اسپیکر هوشمند یا هدفون. مصرف کنید همچنین می توانید این پوشش بافته شده را که می تواند به رخ مستقیم به گوشی متصل شود بوسیله بند سوییشرت خود اضافه کنید و ازطریق کار لمسی بوسیله کنترل پخش موسیقی روی. 

گوشی بپردازید گوگل بخاطر این که بتواند پوشش بافته شده ی جدید خود را بوسیله گونه ای بسازد که توانایی تشخیص گوناگون فرمان های لمسی را داشته باشد، داده های متنوعی را از افرادی که به رخ داوطلبانه درون این پروژه شرکت و ازطریق انگشت خود/O با I O Braid تعامل برقرار کرده اند، جمع. آوری کرده است گوگل سپس مدلی از فناوری تحصیل ماشین را روی داده های به دست آمده اضافه کرد تا درنهایت پوششِ بافته شده بتواند انواع حکم های لمسی نظیر کشیده شده انگشت، ضربه ی کوچک ازطریق دو انگشت، فشار اعطا کردن خواه نورافکندن را از یک.

دیگر تشخیص دهد گوگل می گوید بطی ء افزارِ تزریق شده به این کابل هوشمند می تواند انواع ژست های لمسی را با دقتی درحدود ۹۴ درصد نمره دهد که ادعایی. جالب توجه است این مغز برای سراب اول کابل کاملا قابل پسند است، ولی امکان دارد روی امتحان ی نهایی کاربران تأثیر سلبی بگذارد؛ زیرا در هر عارض با محصولی طرف نیستیم که دقتی ۱۰۰ درصدی از. خویشتن مدال دهد مشکل بالقوه ی دیگری که گمان واضح شدن آن وجود دارد این است که برای/O مثال اگر I O Braid با هدفون ادغام شود ممکن است کاربر به صورت شیفته کابل را فشار دهد و کار لمسی. بوسیله آن منتقل کند اتفاقی که اصلا به مذاق.

کاربران دلگشا نخواهد آمد کابل هوشمند گوگل برای بازخورد بصری از رشته های فیبر

نوری مصرف می کند گوگل می گوید نتایج بررسی هایش/O نشان می دهد I O Braid بخاطر نظر شدن در میدان پتانسیل زیادی دارد و شمار درخوتوجهی از کاربران آن را بوسیله رویه های عادی برقراری تعامل با. محصولات الکترونیکی، اولویت خواهند عدل افرادی که تو تحقیقات گوگل شرکت کرده اند بوسیله طور متعارف گفته اند که استفاده از کابل هوشمند برای تغییر شدت صدای موسیقی، بسیار سریع تر و ساده برنده. از سیاق های معمولی است/O همانطور که اشاره کردیم، I O Braid پروژه ای تحقیقاتی است و حدس دارد که هیچ گاه. 

بوسیله جنین ی تولید متراکم نرسد شما کاربران زومیت چه دیدگاهی:درمورد کابل هوشمند گوگل دارید؟بیشتر بخوانید نتفلیکس امکان تنظیم سرعت پخش ویدئوها را به پلتفرم خویشتن اضافه کردآمازون برای هم چشمی با اسپیس ایکس ۱۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری می کنداپل با عبور از آرامکو باارزش ترین انبازی جهان شدمایکروسافت احتمالا بوسیله دنبال خرید تیک تاک استافزایش ۴۰ درصدی میزان