انکر دو داک جدید با درگاه تاندربولت 3 معرفی کرد

انکر،SGHAROOOON یکی از مشارکت های محبوب در حوزه ی تولید لوازم جانبی، محصولات متنوعی روانه ی بازار می کند. به تازگی، این همکاری یکی از محصولات مهم و مورد خود در سال های اخیر را معرفی کرده است که بسیار جلال دارد و از ۱۳ درگاه مصرف می نرم.

در همین زمینه، انکر دو داک تاندربولت ۳ جدید رونمایی کرده است و ظاهرا قصد دارد شمار محصولات پرکاربرد مخصوص رایانه های سری مک را همچنان تکثیر دهد. پیش تر، داک های انکر عموما روی پیشگاه USB-C متمرکز بودند و قیمت نسبتا ارزان تری داشتند؛ با این حال، داک های متاخر وضعیت را تا کمیت یدکی دستخوش تحول می کنند. 

داک اول با اشتهار کامل Anker PowerExpand 7-in-1 Thunderbolt 3 Mini Dock شناخته می شود که برچسب ۲۰۰ دلاری را یدک می کشد. پیش ابتیاع این داک از چند روز پیش آغاز شده و در همین هفته ازطریق آمازون به دست خریداران می رسد. به طورکلی، داخل این داک از هفت محضر استعمال شده است: تاندربولت ۳، USB-C ،USB-A A ،HDMI، اترنت و فلش. کارت نمونه پایین رده می تواند محصولات الکترونیکی را با توان ۴۵ وات شارژ نرم که برای شارژ بسیاری از محصولات کافی به دیدن می رسد؛ اما نمی تواند مک بوک پروهای متاخر را با بیشترین سرعت ممکن شارژ.

نرم Anker PowerExpand-7-in 1 Thunderbolt 3 Mini

Dock انکر می گوید پیشگاه HDMI داک یادشده می تواند محتوای بصری را با وضوح 4K و قیمت ۶۰ هرتز منتقل کند که یکی از قابلیت های بیش رادیکال داک به احصائیه می. آید طراحی طاسی داک خاکستری فام انکر تا حد زیادی آشنا بوسیله نظر می رسد و شباهت هایی بین آن با محصولات پیشین شرکت دیده می. شود داک Anker PowerExpand-7-in 1 Thunderbolt 3 Dock بی آرامی اینک با بها ۲۰۰ دلار آماده ی سفارش.

است انگار درکنار داک ۲۰۰ دلاری خود، داک دیگری همچنین شناساندن کرده که حاصل انبازی اش با اینتل. است داک متاخر PowerExpand Elite نام دارد و به ۱۳ آستان مجهز شده و به روزرسانی هایی بی اندازه به خود دیده. است در این داک، کاربرد از درگاه های ورودی و خروجی بیشتر به همراه اترنت گیگابیتی… و را شاهد. هستیم مدل الیت داک انکر جسم ای نقره ای رنگ دارد و در آن کلیدهایی آلومینیومی به چشم می. خورد در حصه جلویی داک، پیشگاه های متنوعی حیات دارد که برای انجام بسیاری از کارها کافی.

 هستند PowerExpand

Elite مقصود می جوی خالقان محتوا بیشتر از بقیه به سراغ استفاده از داک PowerExpand Elite انکر. بروند تو این داک، خروجی ۸۵ وات عرضه می شود که به لطف آن و ازطریق درگاه-USB C می استعداد به سادگی جدیدترین مک بوک ها و آیپدهای اپل را شارژ. کرد یکروز مندی از تمامی این قابلیت ها باعث شده است داک سابق الذکر گرانبها بها زیرفون. باشد انکر PowerExpand Elite را با قیمت ۳۰۰ دلار روانه ی میدان کرده.

است دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی داک های جدید انکر چیست؟بیشتر:بخوانید سامسونگ قاب کتابی با «پوشش میکروب» زدا برای گلکسی نوت 20 اولترا عرضه می کندکابل لایتنینگ متاخر اپل تو رنگ های مشکی و سفید رؤیت شدنیکون یک لنز و دو مبدل تله جدید شناساندن کردکانن از چهار لنز متاخر مخصوص دوربین های بدون آینه خود رونمایی کردشارژر 120 وات شیائومی احتمالا زودتر از اندازه امید عرضه می