مایکروسافت دو باندل ماوس و کیبورد متاخر رونمایی کرد

مایکروسافت عصر امروز در اقدامی غیرمنتظره، جدیدترین محصولات قوم ی سرفیس را رونمایی کرد. سرفیس بوک ۳، سرفیس گو ۲، سرفیس داک ۲ و سرفیس هدفونز ۲ محصولات جدید ردموندی ها هستند که به زودی روانه ی بازار خواهند شد. مایکروسافت نیز تاریخ ارائه و قیمت جدید هدفون توگوشی سرفیس ایربادز را اعلام کرده است. این محصولات بدون وسواس بیشترین توجه را به خویشتن احضار خواهند کرد؛ اما تمامی محصولات تازه ی مایکروسافت را محتوی نمی شوند.

باندل Microsoft Ergonomic Desktop

اهالی ردموند ساعاتی پیش دو باندل ماوس و کیبورد جدید را نیز معرفی کردند که از آن ها با صیت Microsoft Ergonomic Desktop و Microsoft Bluetooth Desktop یاد می شود. هریک از این باندل ها شامل صفحه کلیدی جالب بوسیله همراه ماوس هستند و با قیمتی تقریبا مقرون به صرفه دردسترس صبر می گیرند. 

تو باندل Microsoft Ergonomic Desktop، کیبوردی ارگونومیک با طراحی چندقسمتی جای پژمرده است که به عنوان محصول واقعی باندل شناخته می شود. درون این باندل، درکنار این کیبورد شاهد ماوسی ارگونومیک هستیم که در نگاه اول، همچون میزان سیمی ماوس سرفیس پرسژن (Surface Precision) به دید می رسد. کیبورد و ماوس موجود تو باندل Microsoft Ergonomic Desktop از سنخ سیم دار هستند.

باندل Microsoft Bluetooth Desktop

باندل Microsoft Bluetooth Desktop همان طورکه از نامش پیدا است، ماوس و کیبورد بی سیم را شامل می شود. کیبورد و ماوس به کاررفته در این باندل طراحی استانداردتری دارند. این ماوس و کیبورد ازطریق بلوتوث به دستگاه ها متصل می شوند و داخل رنگ مشکی دردسترس راحتی می گیرند. مایکروسافت می گوید پیش فروش باندل های Ergonomic Desktop و Bluetooth Desktop از روز ۱۲ مه ۲۰۲۰ (۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد. این دو باندل به ترتیب ۹۰ و ۶۰ دلار قیمت دارند. مقاله های مرتبط:سرفیس بوک 3 مایکروسافت با حافظه ی SSD علو کندرو و ۳۲ گیگابایت رم شناساندن شدسرفیس داک 2 مایکروسافت معرفی شدسرفیس هدفونز 2 مایکروسافت در رنگ مشکی رونمایی شد

دیدگاه شما کاربران زومیت تو این مبنا چیست؟زومیت را در شبکه های مدنی دنبال کنید:اینستاگرام توییتر یوتیوب تلگرامبیشتر بخوانید:دسترسی به ترلو برای کاربران ایرانی حد شداپل جزئیات فاز اول جعبه تأمین سرمایه ساختمان خود را منتشر کردتراشه های آلدرلیک اینتل مبتنی بر طراحی big.LITTLE خواهند بودبخش ویدیو و تبلیغات ویدیویی بازار چه خدماتی به کاربران و تصرف وکارها ارائه می کند؟عبارت های مناقشه برانگیز مانند Blacklist در کرنل لینوکس دگرگونی می کنند