انکر دو داک جدید با محضر تاندربولت 3 معرفی کرد

انکر،SGHAROOOON یکی از شرکت های محبوب داخل مرزوبوم ی تولید متاع جانبی، محصولات متنوعی روانه ی بازار می کند. بوسیله تازگی، این انبازی یکی از محصولات رادیکال و تک خود داخل سال های اخیر را شناساندن کرده است که بسیار اهمیت دارد و از ۱۳ محضر استفاده می درنگ.

در همین زمینه، انکر دو داک تاندربولت ۳ جدید رونمایی کرده است و ظاهرا نیت دارد شمار محصولات پرکاربرد مخصوص رایانه های سری مک را همچنان افزایش دهد. پیش تر، داک های انکر عموما روی درگاه USB-C متمرکز بودند و ارج نسبتا کم قیمت رطوبت داشتند؛ با این حال، داک های جدید شرایط را تا قطع زیادی دچار دگرگونی می کنند. 

داک مقدمه با نام کامل Anker PowerExpand 7-in-1 Thunderbolt 3 Mini Dock شناخته می شود که برچسب ۲۰۰ دلاری را یدک می کشد. پیش فروش این داک از چند روز پیش آغاز شده و درون همین هفته ازطریق آمازون به دست خریداران می رسد. به طورکلی، داخل این داک از هفت درگاه استفاده شده است: تاندربولت ۳، USB-C ،USB-A A ،HDMI، اترنت و فلش. کارت مدل پایین رده می تواند محصولات الکترونیکی را با استعداد ۴۵ وات شارژ یواش که بخاطر شارژ بسیاری از محصولات کافی به نظر می رسد؛ اما نمی تواند مک بوک پروهای جدید را با زیادترین سرعت ممکن شارژ.

کند Anker PowerExpand-7-in 1 Thunderbolt 3 Mini

Dock انکر می گوید درگاه HDMI داک یادشده می تواند محتوای بصری را با صراحت 4K و مقدار ۶۰ هرتز نقل مکان درنگ که یکی از قابلیت های بسیار مهم داک به شمار می. آید مدل سازی طاسی داک خاکستری اثر جزیی انکر تا اندازه زیادی آشنا به نظر می رسد و شباهت هایی بین آن با محصولات پیشین شرکت دیده می. شود داک Anker PowerExpand-7-in 1 Thunderbolt 3 Dock بی آرامی اکنون با مقدار ۲۰۰ دلار آماده ی وصیت.

است انگار درکنار داک ۲۰۰ دلاری خود، داک دیگری نیز شناساندن کرده که حاصل همکاری اش با اینتل. است داک متاخر PowerExpand Elite نام دارد و به ۱۳ پیشگاه مجهز شده و به روزرسانی هایی متعدد به خود دیده. است در این داک، استفاده از درگاه های ورودی و خروجی بیشتر به همراه اترنت گیگابیتی… و را تماشاگر. هستیم مدل الیت داک انکر قد ای نقره ای رنگ دارد و درون آن کلیدهایی آلومینیومی به چشم می. خورد در بخش جلویی داک، پیشگاه های متنوعی بود دارد که برای انجام بسیاری از کارها کافی.

 هستند PowerExpand

Elite شوق می جوی خالقان محتوا بیشتر از بقیه بوسیله سراغ کاربرد از داک PowerExpand Elite انکر. بروند در این داک، خروجی ۸۵ وات ارائه می شود که به لطف آن و ازطریق درگاه-USB C می توان به سادگی جدیدترین مک بوک ها و آیپدهای اپل را شارژ. کرد نصیب مندی از تمامی این قابلیت ها باعث شده است داک مذکور گران قیمت برنده. باشد انکر PowerExpand Elite را با نرخ ۳۰۰ دلار روانه ی راسته کرده.

است دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی داک های جدید انکر چیست؟بیشتر:بخوانید کانن از چهار لنز جدید مخصوص دوربین های بدون آینه خود رونمایی کردشارژر 120 وات شیائومی احتمالا زودتر از حد اشتیاق ارائه می شودنگهدارنده گوشی پروگریپ شیفت کم شناساندن شداپل ایرپاور احتمالا مجددا در مسیر توسعه قرار پژمان استهاب USB جدید دل؛ اسپیکرفونی بخاطر کنفرانس های