کیبورد متاخر لاجیتک برای گوناگون iPad با محدودیت پد لمسی رونمایی شد

اپل صفحه کلید جدید و اختصاصی خود به نام Magic Keyboard را تنها برای نمونه های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ تبلتiPad Pro عرضه کرده است. چنانچه عزم دارید برای iPad معمولی خود ورق کلیدی حاضر بوسیله پدلمسی بخرید، می توانید سراغ ورقه مفتاح Combo Touch لاجیتک بروید.مقاله ی مرتبط:عرضه کاور کیبرد آیپد پروی بعدی بوسیله همراه یک ترک پد

صفحه کلید لاجیتک از iPad 10.2 و iPad Air (مدل ۲۰۱۹) و iPad Pro 10.5 (مدل ۲۰۱۷) پشتیبانی خواهد کرد. زمان عرضه ی ورقه کلید لاجیتک بوسیله بازار بیستم مارس سال جاری است و مشتریان می توانند با قیمت ۱۵۰ دلار این محصول باکیفیت را بخرند. بها تمام شده برای مشتری حدود نصف صفحه مفتاح اپل است؛ البته محصول دقیقا مساوی تراشیدن و این دو ورق کلید متفاوت هستند.

صفحه مفتاح Combo Touch لاجیتک ورق کلیدی تمام وزن بوسیله همراه پدلمسی اختصاصی است. کلیدهای صفحه کلید مکانیزم قیچی با ارتفاع یک میلی متری دارند. از ویژگی های دیگر این صفحه مفتاح می توان بوسیله بک لایت و صف کلیدهای میان کنار در بالای کلیدهای اعداد اشاره کرد.

مقاله ی مرتبط:آیپد پرو 2020 و چشم انداز اپل بخاطر آینده دنیای کامپیوتر

پدلمسی صفحه کلید لاجیتک از قابلیت چندلمسی پشتیبانی می بطی ء و از جا رقم (Crusor) بهبودیافته روزی می‎برد.ورق مفتاح بوسیله تبلت اپل ازطریق پورت اتصال اسمارت (Smart Connector ) متصل می شود؛ بنابراین، به شارژکردن نیازی ندارد. همچنین، طراحان صفحه مفتاح جایگاهی برای قراردادن قلم اپل (قبیله مطلع) یا کرایون لاجیتک تو دیدن گرفته اند.

صفحه کلید Combo Touch لاجیتک ازطریق جَک انتظام شدنی است و می تواند تبلت شما را در زوایه ی بین ۲۰ تا ۶۰ درجه با توجه به نیازتان نگه دارد؛ اما این جَک انعطاف پذیری لولاهای لپ تاپ مانند صفحه مفتاح اپل را ندارد. دیگر برتری مجیک ورقه کلید اپل درمقایسه با ورق کلید لاجیتک، حیات یک پورت اضافی USB-C است. البته رقابتی بین این دو صفحه کلید نیست؛ زیرا هرکدام از تبلت خاصی پشتیبانی می کنند و در یک کلاس رقابتی قرار نمی گیرند.

لاجیتک برای دیگر میزان های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ آیپدهای iPad Pro 11 و iPad Pro 12.9 نیز صفحه کلید کیفی Slim Folio Pro را نمایش کرده که به بک لایت و کلیدهای دارای مکانیزم قیچی مجهز شده است. این کیف صفحه کلید آوریل امسال و با قیمت ۱۲۰ تا ۱۳۰ دلار به بازار عرضه می شود و می توانید با اختلاط آن درکنار ماوس ۳۰ دلاری Pebble i345 لاجیتک، نهایت لذت را از کاربری آیپد خود ببرید.بیشتر بخوانید:باشگاه FCC رسما هواوی و ZTE را تهدیدی برای امان ملی ایالات متحده قلمداد کردبوئینگ و FAA پروازهای آزمایشی برای تأیید مجدد هواپیمای ۷۳۷ مکس را مطلع کردندشیائومی و هواوی درون سلسله بعد اینده گوشی های تاشدنی خود از فناوری UTG کاربرد می کنندکارزار تحریم تبلیغات فیسبوک روزبه روز بزرگ تر می شودپاناسونیک از تبلتی ۱۰ اینچی سفت در مقابل ضربه رونمایی کرد