می پاور بانک 3 شیائومی با ظرفیت ۳۰٬۰۰۰ میلی آمپرساعت رونمایی شد

شیائومیSGHAROOOONSGHAROOOON از ارشد ترین شرکت های چینی است که درون حوزه ی مختلفی ادخال کرده است و همچنان به افزودن تنوع محصولاتش ادامه می دهد. شیائومی تاکنون چندین پاور بانک روانه ی بازار کرده است که به برهان داشتن قیمت مناسب، عموما داخل میدان ایران با استقبال متجاوز منت مواجه شده اند. این شرکت چینی ساعاتی پیش پرظرفیت ترین پاور بانک خود را رونمایی کرد. این پاور بانک که با نام شیائومی می پاور بانک ۳ (Xiaomi Mi Power Bank 3) از آن یاد می شود ظرفیتی برابر با ۳۰٬۰۰۰ میلی آمپرساعت دارد.

اگر عدد مربوط بوسیله ظرفیت محصول چندان برای تان متناسب درک نیست بهتر است بدانید ازطریق می پاور بانک ۳ می توان گوشی متاخر آیفون SE 2020 را (با باتری ۱٬۸۲۱ میلی آمپرساعتی) بیش از ۱۰ بار و نیز گوشی پرچم دار شیائومی می ۱۰ (با باتری ۴٬۷۸۰ میلی آمپرساعتی) را تقریبا پنج بار به طور طولانی شارژ کرد.

پاور بانک شیائومی مورد بحث نسبت بوسیله نمونه پیشین یعنی می پاور بانک ۲ فداکار بهبودهای محسوس بوسیله خود دیده است تا توجه کاربران بیشتری را به سمت خود فراخوانی یواش. می پاور بانک ۳ طراحی جذاب لطافت دارد و بسیار منیع تر و پایدار زیرفون به نظر می رسد. شیائومی درحال مجهز پاور بانک خویشتن را عزب برای بازار چین معرفی کردن کرده است، اما احتمالا می پاور بانک ۳ خبردار بازارهای دیگر ازجمله ایران خواهد شد.

آن نعوظ که شیائومی می گوید می پاور بانک ۳ فراغت است با قیمت ۱۷۰ یوان (وزن ۲۴ دلار) روانه ی بازار شود. امروزه پاور بانک های پرظرفیت به نعوظ متعارف قیمت چندان پایینی ندارند، تا اینکه همین پاور بانک ۲۴ دلاری تیمار در راسته ایران محصولی «ارزان نرخ» لقب نخواهد گرفت، اما نسبت به بسیاری از رقبا بها پایین تازگی خواهد داشت.

پیش از نگاه کردن به برچسب قیمت، در نظر داشته باشید که می پاور بانک ۳ بوسیله باتری ۳۰٬۰۰۰ میلی آمپرساعتی حاضر شده است. ریل می یکی از زیرشاخه های اوپو است که بوسیله عنوان رقیب شیائومی شناخته می شود؛ این شرکت نیز مدتی پیش پاور بانک هایی مقرون به صرفه برای میدان گره معرفی کرد. شیائومی می گوید می پاور بانک ۳ روز ۱۸ ژوئن ۲۰۲۰ (۲۹ خرداد ۱۳۹۹) ازطریق فروشگاه JD.com عرضه خواهد شد.  می پاور بانک ۳ شیائومی شارژ زننده ۱۸ وات ارائه می دهد

آن نعوظ که به نظر می رسد شیائومی کیفیت ساخت پاور بانک جدید خود را زیاد بالا توقیف است. می پاور بانک ۳ در نگاه فاتحه همچون محفظه ای مستطیل شکل به نظر می رسد که درون حصه کناری اش تنوع مناسبی از درگاه ها جای گرفته اند. در این پاور بانک از دو آستان فول سایز USB-A، یک درگاه USB-C و یک حضرت میکرو USB دیده می شود.

درگاه های USB-A A و-USB C محصول می توانند مایه ها را با نبوغ ۱۸ وات شارژ کنند، البته بوسیله شرطی که دستگاه توانایی پشتیبانی از این فناوری را داشته. باشد بسیاری از گوشی های متاخر شیائومی از فناوری شارژ سریع العمل ۱۸ وات خواه سریع تر پشتیبانی می کنند، بنابراین می پاور بانک ۳ می تواند برای دارندگان گوناگون گوشی شیائومی بسیار پرکاربرد. باشد گوشی آیفون SE جدید اپل هم تحت پشتیبانی فناوری شارژ زننده ۱۸ وات قرار.

دارد شیائومی تو می پاور بانک ۳ حالتی اختصاص تحت نشانی حالت کم توان جای داده است تا بتواند محصولاتی نظیر ساعت هوشمند و هدفون های بی سیم توگوشی را شارژ. نرم این محصولات دارای باتری کوچکی هستند و به ولتاژ بالا احتیاج ندارند؛ بنابراین حتی چنانچه Mi Power Bank 3 روی حالت کمینه توان فراغت بگیرد، محصولاتی نظیر ساعت هوشمند را سریع تر از گوشی های هوشمند شارژ خواهد.

کرد بسیاری از پاور بانک ها برای ارائه ی امکان شارژ بوسیله گجت های کوچک دچار مشکل هستند و نمی توان ازطریق آن ها روزگار های هوشمند را شارژ کرد و از همین رو دیدن این طور تدبیری ازسوی شیائومی در پاور بانک ۲۴ دلاری جدیدش اتفاقی مثبت به احصائیه می. آید برای فعال سازی حالت کمینه قابلیت در می پاور بانک ۳، باید دکمه ی کناری مایه را دو بار قفا سر هم فشار.

دهید آن طور که شیائومی می گوید شارژ می پاور بانک ۳ با توان ۲۴ وات ارتکاب می پذیرد و بخاطر شارژ کردن محصول باید از درگاه-USB C استفاده. کرد در مجری ی پاور بانک کابل-USB C استراحت. دارد اگر از شارژر ۳۰ وات شیائومی کاربرد کنید مدت زمان شارژ می پاور بانک ۳ کاهش پیدا می. یواش شیائومی می گوید با روزی گیری از شارژر موردبحث، می پاور بانک ۳ در شرف/۷ ۵ ساعت به نعوظ کامل شارژ می. شود درگاه های-A USB A و میکرو USB می توانند پاور بانک را با توان حداکثر ۱۸ وات. 

شارژ نرم نیکوترین بها پاور بانکدر فروشگاه های اینترنتی، مشخصات فنی باریک بین و مقایسه ی کامل انواع پاور بانک را در مدخل محصولات مشاهده کنید؛ شما می توانید مقدار پاور بانک شیائومی، قیمت پاور بانک سامسونگ، قیمت پاور بانک انکر، قیمت پاور بانک انرجایزر، ریمکس و ADATA را در این مقدر شدن مقایسه کرده و با کمترین قیمت از فروشگاه های شریف.خریداری کنید ورود به

بسرنوشت شوم دچار کردن پاوربانک شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درمورد می پاور بانک ۳:دارید؟بیشتر بخوانید بوئینگ و FAA پروازهای آزمایشی برای تأیید مکرر هواپیمای ۷۳۷ مکس را فاتحه کردندشیائومی و هواوی در سلسله بعدی گوشی های تاشدنی خویشتن از فناوری UTG استفاده می کنندکارزار تحریم تبلیغات فیسبوک روزبه روز بزرگ تر می شودمایکروسافت تمامی فروشگاه های حضوری خود را تعطیل می کندکارت گرافیک جی فورس RTX 3080 Ti احتمالا حداکثر ۲۳ ترافلاپس قابلیت محاسباتی