اپل ایرپاور احتمالا مجددا تو حروف ترقی راحتی گرفته است

آیا اپل هنوز طراحی و توسعه ی پنل شارژ ایرپاور را درون دستور حکم دارد؟ برخی رسانه های فناوری با انتشار تصاویر معلوم شده ی احتمالی از سخت ابزار کوپرتینویی ها، ادعا می کنند که شاید به زودی شاهد رونمایی دشت نهایی باشیم. به علاوه، اطلاعات کلی دیگری هم از AirPower به دست رسانه ها فصیح است.

جان پراسر که سابقه ی عطا در اشاعه تصاویر افشاسازی از سخت افزارها دارد، بعضی پیش چندی تمثال از اپل ایرپاور درون توییتر منتشر کرد که نشان می دهد این وسیله هنوز درون پروگرام ی توسعه ی اپل قرار دارد. او ابتدا در ماه مارس تقاضا کرده حیات که پروژه ی مذکور، هنوز داخل پروگرام های ترقی ی اپل قرار دارد. تصاویر جدید مدال می دهند که بالاخره فازهای طراحی اولین به ته رسیده اند و قابلیت هایی همچون شارژ زمانه هوشمند اپل واچ هم در پنل شارژ دیده می شود. پراسر در توییت های سابق گفته حیات که یکی از چالش های واقعی توسعه، همین قابلیت شارژ اپل واچ بوده است.

مقاله های مرتبط:چرا تولید ایرپاور باطل سازی شد؟Nomad شارژر بی سیم Base Station Pro را معرفی کردن کرد

در تصاویر منتشرشده می بینیم که ساعت هوشمند اپل واچ و کیس ایرپادز پرو بوسیله صورت اندوه زمان شارژ می شوند. از نکات مهم دیگری که پراسر در توییت ها بعد اینده روی آن تأکید می کند، عدم وجود پورت لایتنینگ در ایرپاور است. درواقع او می گوید که اتصال پد شارژ به گوهر تغذیه، با کابل لایتنینگ ادا نمی شود. احتمالا کوپرتینویی ها از پورت USB-C در ایرپاور کاربرد خواهند کرد. آیپد پرو متاخر فراهم به لایتنینگ نیست و برخی شایعه ها غصه توقع می کنند که آیفون ۱۲ آخرین گوشی آیفون با پورت لایتنینگ خواهد بود.

با حیات اخبار و یقین های اخیر، بوسیله هیچ وجه نمی توان ارائه ی نهایی ایرپاور را به بازار تأیید خواه رد کرد. اپل پس از تأخیرها و تغییر دستور کار های متعدد، به رسانه ها گفته بود که ایرپاور، پیش نیازهای کیفی را برای عرضه بوسیله میدان ندارد. آن ها تو ماه مارس ۲۰۱۹ به صورت رسمی گفته بودند که پروژه ی ایرپاور، نقض شده است. گزارش های اولیه توقع می کردند که دستگاه شارژ بی سیم اپل مشکل گرم شدن بیش از قطع دارد. به علاوه، کوپرتینویی ها تصمیم داشتند تا با یک پد شارژ، سه وسیله ازجمله اپل واچ را به رخ هم زمان شارژ کنند که با استاندارد های اولیه، مقدور نمی شد.

درنهایت کاربران و کارشناسان یدکی در سرتاسر دنیا منتظر ارائه ی یک کالا جانبی اختصاصی شارژ ازسوی اپل هستند. بوسیله همین دلیل شایعه ها و اعلام این چنینی با توجه و استقبال بالایی مواجه می شوند. زمان یدکی تا رویداد WWDC 2020 جاویدان نمانده است و شاید هنوز بتوان خبر رسانی بیشتر خواه حتی رونمایی ایرپاور را تو رویداد پیش رو تمایل داشت.بیشتر بخوانید:انکر دو داک جدید با حضرت تاندربولت 3 معرفی کردنگهدارنده گوشی پروگریپ شیفت کم معرفی کردن شدهاب USB جدید دل؛ اسپیکرفونی بخاطر کنفرانس های تلفنیمی پاور بانک 3 شیائومی با حجم ۳۰٬۰۰۰ میلی آمپرساعت رونمایی شداپل چهارچوب های سیلیکونی متاخر آیفون 11 را معرفی کرد