لاجیتک از داک شارژ بی سیم سه گانه داخل یک برای محصولات اپل رونمایی کرد

شارژ بی سیم روزبه روز بوسیله روش محبوب تازگی برای شارژ دستگاه های الکترونیکی تبدیل می شود. برندهای انواع سعی دارند برای ساده تیز کردن هر چه بیشتر استفاده از این شارژرها راهکارهای بیشتری ارائه کنند. در همین راستا شارژرهای بی سیم با نبوغ شارژ هم زمان چندین مایه تولید شده اند تا کاربران را از استفاده از چندین شارژر برای مایه های متنوع بی نیاز کنند.

اپل از جمله همدستی هایی وجود قصد داشت با تولید پد شارژ ایرپاور بوسیله این مملکت باخبر شود؛ اما پس از مدتی تولید میوه یادشده را به دلیل برخی مشکلات عملکردی لغو کرد. بدین ترتیب اپل فرصت ابهت را از مشت داد و راه را بخاطر ورود سایر تولیدکنندگان لوازم جانبی هموار کرد.

لاجیتک جدیدترین شرکتی است که دست بوسیله تولید داک شارژ بی سیم برای چندین دستگاه می زند. این شرکت صاحب شهرت میوه جدیدی بخاطر شارژ غم زمان آیفون، اپل واچ و ایرپاد اپل شناساندن کرد. در حال مهیا چندین شرکت دیگر از جمله موفی (Mophie)، بلکین ( Belkin) و اسکاش (Scosche ) شارژهای بی سیم با نبوغ های مانند روانه ی بازار کرده اند و محصولات این انبازی ها حتی درون فروشگاه آنلاین اپل همچنین قابل ابتیاع هستند. لاجیتک کمی دیرتر از رقبا هوشیار این میدان شده است؛ اما شهرت آن مطمئنا داخل رقابت با سایر شرکت ها برای جذب خریدار به کمک آن ها خواهد آمد.

برخلاف محصول نقض شده ی اپل، در شارژر جدید لاجیتک بخاطر قرارگیری هر دستگاه موقعیت مشخصی تعیین شده است؛ بدین صورت که اپل واچ روی بازویی آویزان می شود، آیفون در جایگاهی به قیافه ایستاده قرار می گیرد و کیس ایرپاد به صورت خوابیده در جزء کناری جای می گیرد.

به گفته ی لاجیتک، توان شارژ کندرو بی سیم علیه جدیدش روی ۷/۵ وات انتظام شده است تا برای آیفون مناسب باشد؛ ولی امکان مصرف از این شارژر بخاطر شارژ گوشی های سایر برندها نظیر سامسونگ، گوگل و ال جی نیز وجود دارد؛ برای این منظور تنها کافی است که گوشی سابق الذکر از استاندارد Qi پشتیبانی کند. همچنین مصرف از کیس محافظ غیرفلزی تا حداکثر کلفتی ۳ میلی متر بخاطر شارژ بی سیم گوشی مشکلی خلق نمی کند.

لاجیتک اطلاع دادن کرده است که شارژر بی سیم سه در یک این شریک شدن به زودی و با برچسب بانوا ۱۲۹ دلاری روانه ی میدان خواهد شد و خریداران می توانند از بین دو گزینه ی مشکی و سفید، رنگ جزیی دلخواه خویشتن را تفویض کنند.بیشتر بخوانید:اضافه ۱۳/۶ درصدی درآمد لاجیتک با نمو فزاینده فعالیت دورکاریلاجیتک ماوس گیمینگ اقتصادی G203 Lightsync را معرفی کردکیبورد جدید لاجیتک برای انواع iPad با ویژگی پد لمسی رونمایی شدبررسی لاجیتک رالیبررسی وب اندک لاجیتک C920 پرو