نسوان قربانی اسیدپاشی معیار لباس شدند

به گزارش ایسنا، آمن خادمی ـ طراح لباس و مدیر مجموعه فرهنگی هنری ماهورا ـ درباره پوشاندن لباس های این برند کنار تن قربانیان اسیدپاشی بخاطر بدوی بار در ایران توضیح داد: در جامعه ما و در تمامی دنیا افرادی هستند که به دلیل حوادث مختلف ترتیب معنوی خود را از دست می دهند، قربانیان اسیدپاشی از عموم این گروه ها هستند که با تحمل دردهای متجاوز جسمانی بعد از واقعه و نقص عضو، از رویت روحی نیز با مخاطرات و مصائب زیادی مواجه می شوند؛ چراکه زیبایی برای همه افراد انسانی موضوعی مهم است. ولی زنان قربانی اسیدپاشی به دلیل فرق های مسئله زیاد از مردان به این موضوع اهمیت می دهند. شاید به همین برهان تیمار بتوان گفت زنان فداکاری اسیدپاشی کمی بسیار از مردان فداکاری این اتحاد تو رنج هستند. بیراه ازاله چنانچه بگوییم گوشه نشینی و منزوی شدن زنان قربانی اسیدپاشی را متجاوز از مردان تهدید می درنگ.

او اظهار کرد: ما در گروه ماهورا با اعتقاد راسخ نسبت به اینکه آدم داخل حقیقت خود زیباست و با ابرام پهلو اینکه به صورت خاص موهبت نظام درون نسوان و داخل تمام اجزای روحی و جسمانی آنها به سپرده نهاده شده است به خشکی امدن آن هستیم تا نشان دهیم که زنان حتی با داشتن عارض هایی که عرشه تاثیر اسیدپاشی ترکیب قبلی خود را از مشت داده ، نیز ملیح بوده و می توانند به شکل هایی که ما برای نقشه کشی و دوخت آنها روزگار ها وقت گذاشته ایم طراوت و نظام را هدیه کنند. 

خادمی که روی عروسک های بومی ایران نیز فعالیت دارد و تاکنون چندین اسباب بازی تاریخی را احیا کرده، خاطرنشان کرد: پهلو آن هستیم که مدلل کنیم تزیین زنان عزب درون قالب رخساره هایی با ترکیب منظم و لبریز از آرایش های امروزی خلاصه نشده است؛ به همین برهان و با ایمان بوسیله زیبایی همگی جانبه قربانیان اسیدپاشی طی مصاحبت با هيئت قانونگذاری حمایت از قربانیان اسیدپاشی که مدیریت و گردانندگان اصلی آن پهلو عهده خود این عزیزان است، موفق شدیم دیدن مثبت این زنان را جلب کرده و از آنها به عنوان مدل بخاطر تبلیغ لباس های دوخته شده توسط این گروه و نشان دادن زیبایی های آنها بهره برداری و ثابت کنیم زنان درون هر شرایطی می توانند جهان و اطراف خود را ملیح کنند.

انتهای پیام