MSI صفحه کلید، ماوس و ایربادهای جدیدی داخل CES 2020 معرفی کرد

AMSIGHAROOOON سه لوازم جانبی بی سیم داخل نمایشگاه CES 2020 معرفی کرد که دربرگیرنده ورق کلید MSI CK40، ماوس MSI CM30 و ایربادبی سیم MSI CH40 است. محصولات جدید از طراحی های مینیمال برخوردار هستند.

MSI اطلاعات زیادی درباره ی لوازم جانبی جدید خود منتشر نکرده است. تنها نکته ی مهمی که از آن ها با دیگران به تعهد پرداخت گذاشته شده است، نقشه کشی هایی هستند که درون عکس های دامن مشاهده می کنید.

صفحه کلید CK40 دارای سوئیچ قیچی(scissor switches) بدون ندا و یک پوشش ضدلکه است که به پاکدامن نگه داشتن ورق کلید کمک می درنگ. همچنین، این ورقه کلیدها دارای حالت چنداتصالی است که امکان برقراری ربط ازطریق بلوتوث، بسامد ۲.۴ گیگاهرتز خواه کابل را بوسیله کاربر می دهد.

ماوس CH30 دارای سوئیچ های بدون صدای کایل (Kailh) است. این ماوس ظرفیت ۵ میلیون کلیک را دارد و از قابلیت چند اتصالی پشتیبانی می کند.

ایربادها بی سیم CH40 از بلوتوث ۵.۰ پشتیبانی می کند و MSI می گوید آن ها این قابلیت را دارند که پس از متد اندازی اولیه، داخل زمانی کم از یک لحظه به دستگاه های دیگر متصل بشوند. این هدفون ها با شبکه ی 5G سازوار هستند و می توان آن ها را مستقل از هر وسیله دیگری متصل کرد.   

بخاطر مشاهده کلیه اعلام و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به ورق عام CES 2020 مراجعه کنید. بیشتر بخوانید: هدفون کاملا بی سیم وان پلاس با طراحی شبیه ایرپادز اپل رک شد ردمی ایربادز S S با عمر باتری ۴ ساعته و قیمت ۲۴ دلاری رونمایی شد پاپ بادز بوسیله نشانی اشتهار هدفون توگوشی پوکو انتخاب شد هدفون HTC با ظاهری شبیه به ایرپادز اپل فاش شد ایربادهای کاملا بی سیم وان پلاس تیرماه معرفی خواهد