اپل احتمالا تولید پد شارژ بی سیم ایرپاور را مجددا آغاز کرده است

اپل در سال ۲۰۱۷ و لحظاتی پس از معرفی گوشیآیفون ۱۰ تو آمفی تئاتر استیو جابز، پد شارژ بی سیمی با نامایرپاور (Apple AirPower) را رسما رونمایی کرد و توانست توجهات یدکی را جلب بطی ء. کوپرتینویی ها خلال معرفی کردن ایرپاور مدعی شدند این شارژر بی سیم می تواند هم زمان آیفون و ایرپادو اپل واچ را شارژ کند. این محصولات باتری هایی با توان ورودی متفاوت دارند. اپل می گفت مهم حلق کاربر دستگاهش را کجای پد شارژ قرار دهد، ایرپاور درهرصورت می تواند آن را بوسیله شکلی استوار شارژ کند. درضمن، درصد باتری محصولات روی صفحه ی قفل گوشی آیفون بوسیله نمایش درمی آمد. اپل هنگام شناساندن ایرپاور گفته وجود این محصول تا انتهای سال ۲۰۱۸ عرضه می شود.مقاله های مرتبط:با پد شارژ بی سیم بیس استیشن نومد قرین بوسیله ایرپاور اپل آشنا شویدچرا تولید ایرپاور لغو شد؟

بسیاری از کارشناسان گفته اند اپل درباره ی ایرپاور بیش از معادل مبصر نمایی کرده حیات. این باهم اتحاد کردن ادعاهای بزرگی برای محصولش مطرح کرد؛ ولی هرچه از زمان معرفی کردن دورتر شدیم، اخبار مربوط به آن کمینه و ناچیز شد. با برگزاری هر مراسم جدید، بسیاری از کاربران امید داشتند اپل سرانجام از تولید متراکم ایرپاور وقوف دهد و تاریخ ارائه ی آن را بوسیله راسته مشخص کند؛ ولی این ائتلاف هیچ گاه رخساره نداد. کارشناسان می گویند اپل به حدی ادعاهای بزرگی درباره ی ایرپاور کرد که نمی دانست برای تولید چنین میوه مهمی مقدور است با چه مشکلاتی روبه رو شود. 

تو پدهای بی سیم راسته بوسیله ترانه شارژ دستگاه هایی نظیر گوشی های هوشمند از القای الکترومغناطیسی استفاده می شود. هم در دستگاه مدنظر و بی آرامی تو پد شارژ بی سیم سیم پیچ بود دارد. ورق ی پد شارژر جریان برق را ازطریق سیم همواره بوسیله پریز دریافت می بطی ء و آن را به سیم خم می فرستد تا میدان الکترومغناطیسی خلق کردن شود. میدانی که از این روال ایجاد شده است باعث ایجاد جریان الکتریکی تو سیم پیچ گوشی می شود؛ فرایندی که درنهایت به شارژشدن باتری می انجامد. مطالعه کارشناسان نشان می رحم اپل عزم دارد تو ایرپاور از تعداد متجاوز زیادی سیم خم استعمال کند؛ به همین دلیل، کوپرتینویی ها می گفتند کاربر گوشی را در هر جایی از پد راحتی دهد، فرایند شارژ آغاز می شود. 

 این ایده داخل نگاه اول، فوق العاده به نظر می رسد؛ ولی مشکلاتی تیمار ایجاد می نرم. ظاهرا مشکل اصلی اپل در ایرپاور بوسیله داغ کردن زیاد از کمیت آن مربوط می شده است. استفاده از سیم پیچ های بیش که همه به یکدیگر متصل هستند، باعث تولید گرمای بیشتر می شود؛ موضوعی که می تواند کار بزرگ انفجار را به دنبال داشته باشد. بوسیله برهان ابراز این مشکل در معیار های بدوی ی تولیدشده از ایرپاور، اپل عاقبت ۱۸ ماه پس از معرفی رسمی، با گستردن اطلاعیه ای متاخر اعلام کرد تولید این محصول باطل سازی شده است. اپل در اطلاعی اش گفته حیات ایرپاور نمی تواند به استانداردهای مدنظرش دست یابد؛ ولی رسانه های متعددی از شاق گرمای متجاوز از معادل سخن بوسیله میان آورده بودند.

حال پس از تقریبا یک سال از اشاعه شناسایی لغو تولید ایرپاور، شایعاتی جدید درباره ی پد شارژ بی سیم اپل درون فضای وب پخش شده اند که از گمان بازتولید آن وقوف می دهند. طبق ادعای جان پراسر، بن گذار رسانه ی Front Page Tech، اپل پروژه ی ساخت ایرپاور را احیا کرده است. البته این موضوع فعلا رسانه ای نشده و عزب کارمندان داخلی اپل از آن خبر دارند. طبق توییت جان پراسر، هیچ یک از نمونه های بدوی ی تولیده شده ی فعلی نمی توانند اپل واچ را شارژ کنند و این موضوع مبصر ترین مشکل پیش روی اپل بوسیله شمار می آید. ناگفته نماند جان پراسر پیش پر حرارت توانسته است معلومات دقیقی از محصولات گوگل را معین کند. 

درون توییت جان پراسر می خوانیم:پروژه ی ایرپاور لغو نشده و به رخ داخلی احیا شده است. البته تضمینی بود ندارد که اپل تولید ثمر را نهایی و بعد آن را روانه ی بازار کند؛ اما اپل تاکنون در تولید پد شارژ بی سیم استرداد نشده و قصد دارد سیم پیچ های داخلی را با روشی جدید بسازد تا امکان ارجاع گرما به شکلی مؤثرتر فراهم شود. تولید نمونه های ابتدایی ی ایرپاور داخل حال ارتکاب است. هیچ یک از نمونه های مقدماتی ی فعلی از اپل واچ پشتیبانی نمی کنند و این موضوع مبصر ترین مشکلی بوسیله احصائیه می آید که اپل تو حال حاضر با آن مواجه است. اپل از نمایش ی پد شارژر درمانده داخل شارژ اپل واچ خودداری می درنگ. این شریک در حال اعمال تغییراتی مهم در محصول خویشتن است و آن را از ابتکاری بازتولید می بطی ء.

همان طورکه در متن توییت می خوانید، فعلا علنی حلق اپل ایرپاور را ارائه خواهد کرد یا خیر. درواقع، تضمینی برای کامل شدن مراحل تولید و سپس ارائه ی ایرپاور بوسیله میدان حیات ندارد. باوجود این ، اپل همچنان روی برطرف ساختن مشکل فعلی (پشتیبانی نکردن از اپل واچ) پافشاری می کند. درحقیقت، این انبازی منظور دارد پشتیبانی نکردن از اپل واچ را به گونه ای حل یواش که مشکل مربوط به افزایش دمای زیاد از حد، دوباره بوسیله بود نیاید. خاطرنشان می کنیم تمامی این گفته ها تا زمان تأیید رسمی اپل داخل حد شایعه باقی می مانند.

مطالب این مقاله داخل حالی مطرح می شود که مدتی پیش مینگ چی کو، تحلیلگر شناخته شده ی اپل، در یادداشتی مدعی شده بود کوپرتینویی ها ترانه دارند تو نصف ی مطلع سال ۲۰۲۰ پد شارژ بی سیم جدیدی روانه ی بازار کنند که اندازه ی کوچک تری از ایرپاور دارد. با این حال، مینگ چی کو جزئیات بیشتری از آن منتشر نکرده وجود و مشخص محو پد شارژ یادشده با نام ایرپاور عرضه شود یا خیر.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درباره ی پد شارژ بی سیم ایرپاور اپل دارید؟بیشتر بخوانید:احتمالا جیلبریک iOS 13.5 به زودی منتشر شودسیستم رهگیری ویروس کرونا اپل و گوگل در دسترس صبر گرفتبررسی آیفون اس ای 2020 اپلبه روزرسانی iOS 13.5 منتشر شداپل احتمالا سری آیفون 12 را عاری AirPods عرضه می نرم