پاپ ساکتس شارژر بی سیم متاخر با توان ۱۵ وات شناساندن کرد

مقاله ی مرتبط:شارژرهای سریع Aukey مبتنی بر فناوری GaN تو CES 2020 معرفی شدند

شریک پاپ ساکِتس (PopSockets) در CES 2020از شارژر بی سیمجدیدش بوسیله شهرت پاپ پاور هوم (PopPower home) رونمایی کرد. داخل میان این شارژر حفره ی گردی وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد گوشی های دارای گیره را روی شارژر راحتی دهند (البته این شارژر تنها با گیره های پاپ گریپ (PopGrips)، محصول مشارکت پاپ ساکت، سازگار است) پس از صبر اعطا کردن گوشی روی شارژر، تعاقب گوشی باید با آن مناسبت پدیدار کند (پایدار مانند شارژرهای بی سیم دیگر). درصورتی که گوشی شارژ نشد، بخشی آن را حرکت دهید تا درست روی آنتن شارژر راحتی گیرد.

ابتیاع شارژر بی سیم PopSockets از مدتی قبل و قبل از آغاز نمایشگاه CES در وب سایت این شرکت با قیمت ۶۰ دلار آغاز شده است. این شارژر بی سیم که با گوشی های سامسونگ و اپل و کیس بی سیم ایرپاد سازگار است و تو سه رنگ جزیی سفید مات، خاکستری (mountainscape) و سحاب سحابی (cosmic cloud) عرضه می شود و به گفته ی شریک سازنده تو ماه آینده تو دشواری و رنگ های مختلف تازگی نیز آماده ی فروش خواهند شد.

امکان کاربرد از این شارژر بخاطر گوشی های دارای چهارچوب هایی با کلفتی بیشتر از ۵ میلی متر همچنین حیات دارد. از دیگر انفراد های این شارژر بی سیم می توان به قابلیت ۱۵ واتی، چراغ چشمک زن LED، سیم صاعقه ۱٫۸  متری و قابلیت تشخیص اشیای خارجی رمز کرد. (زمانی که اشای فلزی یا اشیای آهنربایی درنزدیکی شارژر های بی سیم قرار داشته باشند، انرژی در حال ارسال از شارژر را جذب می کنند و دمای آن ها تکثیر می یابد که می تواند خطراتی را به ظهر داشته باشد. بیشتر شارژرهای بی سیم ازجمله شارژر PopSockets، می توانند وجود چنین اشیایی را در خلط خود امتیاز دهند و علاوه بر هشدار به کاربر، تا زمانی که این اشیا در نزدیک شارژر قرار دارد، شارژ را متوقف می کنند.)

شارژر بی سیم پاپ پاور هوم با کامل گیره های استاندارد پاپ گریپ به جز گیره های فلزی و گیره ی آینه ای پاپ گریپ قابل کاربرد است. درضمن PopSockets نصیحت کرده است درهنگام شارژ بی سیم گوشی ها، قاب مخصوص نگه داری کارت های عابربانک جدا شود؛ بجهت ممکن است امواج ارسال شده از شارژر به آن ها آسیب بزند.

مقدار پاپ پاور هوم نسبت به سایر شارژرهای بی سیم دیگر کمی بیشتر است؛ ولی در مبادله می توانید گوشی خویشتن را با آن سریع تر و بدون نیاز به جداکردن گیره های پاپ گریپ خواه کیس گوشی، شارژ کنید؛ ولی برای استفاده از شارژرهای بی سیم باید این عقده ها یا سایر گیره های متشابه را از گوشی جدا کنید. شارژر بی سیم پاپ ساکتس همچنین مانند سایر شارژر های بی سیم متداول، کاملا بی سیم نیست و باید آن را به صاعقه متصل کنید. اما دیگر نیازی به کابل شارژ و متصل کردن آن به گوشی زدودن. پاپ پاور هوم از ماه فوریه در فروشگاه آمازون همچنین به فروش می رسد.  

بخاطر مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2020 مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:باهم اتحاد کردن اینتل و تایل برای افزودن امکان ردیابی بوسیله لپ تاپ هااپل احتمالا تولید پد شارژ بی سیم ایرپاور را مجددا آغاز کرده استتلویزیون های UHD در سال ۲۰۲۰ از فردی Filmmaker Mode برخوردار خواهند بودکامپیوترهای انحصاری برای رقابت با کنسول های نسل جدید آماده می شوندXPG تو نمایشگاه CES 2020، برگ جدید گیمینگ به نمایش گذاشت