هواوی از قاب های ویژه ای برای خانواده P40 رونمایی کرد

گوشی های متاخر قوم ی P40 هواوی پس از مدت ها انتظار سرانجام با برگزاری مراسمی آنلاین رونمایی شدند تا تعداد اعضای این خانواده به چهار مایه برسد: اثر ۴۰ لایت،   معلول ۴۰ معمولی،  اثر ۴۰ پرو و  پی ۴۰ پرو پلاس (Huawei P40 Pro Plus). چینی ها همواره هنگام رونمایی گوشی هایشان، لوازم جانبی خاصی را نیز برای آن ها معرفی می کنند که به طور معمول محتوی قاب هایی سیلیکونی و تاشو هستند. هواوی امسال تو کنار قاب های موردبحث، نوعی قاب های متاخر و منحصربه فرد را همچنین رونمایی کرده است که برخی از آن ها صرفا زیبایی معنوی دارند و برخی دیگر نبوغ های جدیدی بوسیله گوشی های هواوی می آورند.

قاب گیمینگ هواوی پی ۴۰ پرو

نخستین قاب شناساندن شده، نوعی چهارچوب گیمینگ است که به نعوظ خاص برای هواوی پی ۴۰ پرو شناساندن شده و از آن جایی که مدل پرو پلاس نیز ابعادی مثل مقیاس پرو دارد، پیش بینی می کنیم در پی ۴۰ پرو پلاس همچنین امکان استفاده از آن حیات داشته باشد. قاب گیمینگ موردبحث دو دکمه ی جدید به فرم تریگرهایی که امروزه تو کنترل های ورزش می بینیم، به پی ۴۰ پرو اضافه می یواش. اگر گوشی را به فرم افقی نگه دارید تا حالتی شبیه به کنترلر پیدا کند، درون بخش فوقانی آن شاهد دو تکمه ی زیادی با کارکرد متنوع خواهید حیات. این قاب از روال بلوتوث به دستگاه متصل می شود. درواقع به محض اینکه گوشی را در درون قاب راحتی دهید، فرایند یگانگی آن دو بوسیله یکدیگر آغاز و تکمیل می شود.

قاب هواوی جای پا ۴۰ با استعداد شارژ بی سیم

درون بر چهارچوب یادشده، هواوی قابی دیگر برای مدل معمولی قوم ی اثر ۴۰ رونمایی کرده است که نبوغ شارژ بی سیم را به این گوشی می آورد. هنگام معرفی پی ۴۰ بسیاری از کاربران شوق داشتند هواوی این فناوری را بوسیله صورت پیش تخیل به گوشی اضافه کرده باشد، اما پی ۴۰ از شارژ بی سیم پشتیبانی نمی کند. نکته ی جالب این است که امکان شارژ بی سیم هواوی پی ۴۰ از طریق این قاب با توان ۲۲/۵ وات وجود دارد. پی ۴۰ بوسیله صورت پیش فرض از شارژ سیمی ۲۲/۵ وات پشتیبانی می کند. ناگفته نماند هواوی قابی مشابه برای گوشی پی ۳۰ همچنین شناساندن کرده است.

چهارچوب زیبای هواوی اثر ۴۰ پرو مزین به کریستال و دارای ودیعه بندی شیک

افزون بر موارد بالا، هواوی چند قاب دیگر برای پی ۴۰ پرو رونمایی کرده که برملا بسیار قشنگ و لبالب زرق و برقی دارند. چهارچوب Glamorous به کریستال های ساخته شده توسط انبازی Swarovski AG مزین شده است و طی عرضه در داخل جعبه ای دست ساز با پوشش پارچه ی زربفت ابریشمی و روکش مخملی سیاه رنگ جزیی راحتی خواهد گرفت. ناگفته نماند هواوی در جعبه ی این قاب نوعی کارت خوش بو نیز جای داده است. هواوی افزون به خشکی امدن این موارد گفته چهارچوب Snorkeling که پیش تر بخاطر پی ۳۰ پروعرضه شده بود بخاطر پی ۴۰، پی ۴۰ پرو و معلول ۴۰ پرو پلاس نیز در دسترس قرار می دهد.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی تو این مورد دارید؟

قیمت گوشی، مشخصات متخصص و هر اطلاعاتی که برای خرید مفت و آگاهانه ی انواع گوشی هواوی حاجت دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه ی مشخصات متخصص انواع گوشی های هواوی و برند آنر در کنار گالری تصاویر رسمی محصولات همگی در این بخش داخل دسترس شما خواهد بود.مشاهده مسوده گوشی های هواویبیشتر بخوانید:دولت آمریکا تحریم هواوی را یک سال دیگر تمدید کردآنر ایکس 10 از نمایشگری با ارزش ترمیم ۹۰ هرتزی استعمال می کندسامسونگ و هواوی راسته گوشی های هوشمند متجانس با 5G را تصاحب کرده اندفروش گوشی های هواوی فاقد سرو گوگل با فرم آشنایی با محدودیت های گوشیبهترین روزگار هوشمند و دستبند هوشمند با قیمت های مختلف