روتر مفهومی Sila 5G ریزر با باتری قابل شارژ معرفی شد

ریزر دو سال پیش درون سال ۲۰۱۸ با معرفی روتری گیمینگ به اشتهار سیلا (Sila) به عارض رسمی وارد راسته روترها شد؛ روتر سیلا بوسیله رویه ای مدل سازی شده وجود که اینترنت بی سیم را با کیفیت و ثبات ارتفاع درون دسترس فراغت می داد تا گیمرها بتوانند نهایت استفاده را از آن ببرند. این شرکت در نمایشگاه CES 2020 تنها بوسیله شناساندن رایانه ی گیمینگ ماژولار Tomahawk بسنده نکرد و از محصولی دیگر بخاطر گیمرها پرده برداشت. ریزر ساعاتی پیش در نمایشگاه امسال حضور پیدا کرد و معیار 5G مفهومی روتر موردبحث را با شهرت Sila 5G رونمایی کرد. روترجدید ریزر برای تأمین اینترنت کاربر به جای استفاده از کابل های متداول بوسیله شبکه ی 5G بی سیم متکی است. 

روتر سیلا 5G ریزر برضد بسیاری از روترهای دیگری که از سوی شرکت های متنوع تو بازار عرضه شده اند، دارای باتری متناسب شارژ است؛ موضوعی که باعث می شود بتوان از روتر موردبحث به عنوان هات اسپات موبایلی استفاده کرد؛ البته نوعی هات اسپات موبایلی که از چهار پیشگاه اترنت (Ethernet) بهره می گیرد. مقیاس 5G روتر سیلا همچون مقیاس معمولی از فناوری خاص ی FasTrack که بوسیله رخ اختصاصی توسط ریزر ساخته شده است، پشتیبانی می کند. این فناوری جالب به روتر امکان می دهد تا بازرسی کاملی روی ترافیک اینترنت داشته باشد و بوسیله دهش آن را مدیریت یواش. این وسایل ویژه می تواند به صورت خودکار ترافیک های خاصی را در روتر موردبحث تحلیل و آن ها را اولویت بندی کند. افزون بر موارد یادشده، روتر 5G ریزر دارای حالتی به معروفیت «حالت گیمینگ» (Gaming Mode) است.

ریزر می گوید دارندگان روتر سیلا 5G می توانند به صورت دستی گلچین کنند که کدام یک از دستگاه هایشان برای استفاده از این روتر ترجیح بالاتری داشته باشد؛ مثلا کاربران می توانند کاری کنند که کنسول ورزش شان برای کاربرد از روتر ترجیح بالاتری نسبت به رایانه داشته باشد. همچنین امکان اولویت بندی اپلیکیشن ها به صورت تکی یا اولویت بندی دسته ی خاصی از اپلیکیشن ها وجود دارد. روتر جدید ریزر اپلیکیشن مستقلی دارد که برای اندروید و iOS داخل دسترس صبر پژمان است و کاربران می توانند از طریق آن به اعمال تغییر روی روتر بپردازند و بخش های مختلف آن را تنظیم کنند. از ضابطه اپلیکیشن یادشده امکان ایجاد شبکه ی مهمان یا تبدیل اولویت های شبکه حیات دارد.

براساس اعلام رسمی ریزر، روتر سیلا 5G برای دستیابی به نسل پنجم شبکه های ارتباطی از مودم X55 کوالکام استفاده می کند. ریزر سیلا 5G همچنین امکان اتصال به شبکه ی LTE را دارد. در داخل این روتر شاهد تراشه ای اختصاص به شهرت Hawkeye IPQ8072A هستیم که پردازش ها و کارهای مختلف مربوط بوسیله وای فای را عمل می دهد و پشتیبانی از وای فای ۶ را به سیلا 5G می آورد. روتر متاخر ریزر همچون دیگر محصولات این باهم اتحاد کردن از نورپردازی Chroma نیز یکروز می گیرد. 

با درنظرگرفتن اینکه روتر سیلا 5G فعلا محصولی مفهومی بوسیله شمار می آید، ریزر تاکنون جزئيات مربوط به قیمت و کتاب ارائه ی آن را در دسترس صبر نداده است.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی دراین اساس دارید؟  

بخاطر مشاهده کلیه اعلام و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به ورق عام CES 2020 مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:مدل 2020 لپ تاپ ریزر بلید استلث 13 اینچ معرفی شداپل احتمالا سال آینده آیپد پرو 5G مهیا بوسیله نمایشگر مینی LED را عرضه می کندرکوردشکنی سامسونگ داخل سرعت احاله داده فناوری 5Gسوم اردیبهشت؛ زمان شناساندن گوشی Moto Edge پلاس موتورولاراستی آزمایی: ویروس کرونا و 5G؛ دو پدیده جهانی و سوژه جدید نظری پردازان تئوری ساخت وپاخت