MSI صفحه کلید، ماوس و ایربادهای جدیدی تو CES 2020 معرفی کرد

MSI سه کالا جانبی بی سیم داخل نمایشگاه CES 2020 شناساندن کرد که محتوی صفحه کلید MSI CK40، ماوس MSI CM30 و ایربادبی سیم MSI CH40 است. محصولات جدید از نقشه کشی های مینیمال برخوردار هستند.

MSI اطلاعات یدکی درباره ی لوازم جانبی جدید خویشتن منتشر نکرده است. تنها نکته ی مهمی که از آن ها با سایرین به اشتراک گذاشته شده است، طراحی هایی هستند که در عکس های تحت مشاهده می کنید.

صفحه کلید CK40 دارای سوئیچ قیچی(scissor switches) بدون صدا و یک پوشش ضدلکه است که بوسیله تمیز نگه داشتن ورق مفتاح کمک می یواش. همچنین، این صفحه کلیدها دارای حالت چنداتصالی است که امکان برقراری بستگی ازطریق بلوتوث، بسامد ۲.۴ گیگاهرتز یا کابل را به کاربر می دهد.

ماوس CH30 دارای سوئیچ های بدون صدای کایل (Kailh) است. این ماوس حجم ۵ میلیون کلیک را دارد و از توان چند اتصالی پشتیبانی می کند.

ایربادها بی سیم CH40 از بلوتوث ۵.۰ پشتیبانی می یواش و MSI می گوید آن ها این قابلیت را دارند که پس از گونه اندازی اولیه، در زمانی کمتر از یک نفس به دستگاه های دیگر متصل بشوند. این هدفون ها با شبکه ی 5G متجانس هستند و می توان آن ها را مستقل از هر مایه دیگری همواره کرد.  

برای مشاهده کلیه اعلام و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2020 رجوع کنید.بیشتر بخوانید:مایکروسافت چه محصولاتی را زیر برند سرفیس تو بهار ۲۰۲۰ نمایش می کند؟MSI لپ تاپ های گیمینگ جدید با پردازنده خاندان دهمی اینتل را رونمایی کردMSI لپ تاپ های متاخر گیمینگ مجهز به پردازنده سلاله دهمی اینتل معرفی کردتراشه های متاخر کوالکام نبوغ لغو نویز را به هدفون های بیشتری می آورندMSI از سه نمایشگر گیمینگ متاخر با مقدار نوسازی ۲۴۰ هرتزی رونمایی کرد