رشد آمار فروش نمایشگر، ماوس و کیبورد با افزایش دورکاری در پی مسری کرونا

در معلول شیوع بیماری کرونا، بسیاری از کسب وکارهای کوچک و ارشد از کارمندان خود خواسته اند بخاطر جلوگیری از ابتلا به ویروس COVID 19 در بناء بمانند و به عارض دورکاری به فعالیتشان ادامه دهند. به تازگی گزارش هایی منتشر شده است که از رشد فروش رخت جانبی کامپیوتر مانند نمایشگر و ماوس و ورقه مفتاح خبر می دهد. بوسیله رویت می رسد کارکنان کسب وکارهای مختلف بوسیله فروشگاه های آنلاین حمله ور شده و محصولاتی مفت با کاربردشان اندرز داده اند. همین فرمان نیز به رشد چشمگیر فروش مانیتورو ماوس و ورق کلید منجر شده است.

آمارهای یادشده با مقایسه ی خرید کاربران بریتانیایی تو هفته ی اول و دوم مارس به دست آمده است. شرکت GfK، شرکتی کوشا درزمینه ی تحلیل بازار، آمارهایی منتشر کرده است که طبق آن، میزان بیع نمایشگر در هفته های ذکرشده درمقایسه با همین بازه ی زمانی تو سال گذشته ی میلادی، با نمو ۱۳۳/۹ درصدی از رویت تعداد و ۱۳۲/۳ درصدی از نظر فروش همراه بوده است.مقاله های مرتبط:افت فروش ۳۸ درصدی گوشی های هوشمند درون فوریه ۲۰۲۰ نسبت به سال گذشتهآمازون فقط پند کالاهای ضروری را درون فرانسه و ایتالیا می پذیرد

شرکت های فروشنده کامپیوتر شخصی نیز اعلام کرده اند با حجم بسیاری از نصیحت ها همراه بوده اند. برهان افزودن این سفارش ها را بی تردید می توان رشد آمار دورکاری ها دانست. بسیاری از شرکت ها کارمندان خود را به خانه فرستاده اند؛ اما این کارمندان از تجهیزات لازم درون ساختمانی برخوردار نیستند و همین فرمان باعث شده است بازار فروش لوازم جانبی کامپیوتر رونق بگیرد.

در هفته ی گذشته درکنار فروش نمایشگر، اضافه سفارش ورقه مفتاح را نیز شاهد بوده ایم. در بازه ی زمانی مشابه با سال گذشته، فروش صفحه کلید رشد ۶۸/۸ درصدی را امتحان کرده است. کاربران به خرید لوازم جانبی ازجمله ماوس، قلم استایلوس و… همچنین روی آورده اند. در این بین، به رشد آمار فروش تجهیزات شبکه ازجمله روتر، ریپیتر و… نیز اشاره شده است.

طبیعتا چنین اتفاقی حساب دان به نظر می رسد؛ برای اینکه بسیاری از کارمندان در محیط اداری به گوناگون تجهیزات موردنیاز برای انجام فعالیتشان دسترسی دارند؛ اما در خانه امکان پذیر است عزب از لپ تاپ استعمال کنند. بنابراین، فعالیت به صورت دورکاری کارمندان را به توصیه تجهیزات موردنیازشان مجبور کرده است.بیشتر بخوانید:گوگل امکان تایپ با خط بریل را در اندروید فراهم کردفهرست میانبرهای کیبورد برای مصرف ساده خیس از مایکروسافت تیمزمک بوک ایر 2020 نمره تعمیرپذیری ۴ از ۱۰ از iFixit دریافت کردکیبورد جدید لاجیتک بخاطر انواع iPad با ویژگی پد لمسی رونمایی شدعرضه کاور کیبرد آیپد پروی بعدی به همراه یک ترک پد