رونمایی هواوی Y9 Prime 2019 ،Y9S و هواوی Watch GT 2 تو ایران

ASGHAدرOOOON مراسمی که شب گذشته برگزار شد، هواوی تلاش کرد باردیگر حضور پرقدرت خود را در بازار ایران اخبار بطی ء. ازاین پس، این همدستی می کوشد علاوه بر تمرکز بر حوزه ی موبایل در بازار داخل، بوسیله حوزه های دیگر نیز وارد شود و بتواند متاخر ترین نوآوری فنا وری های روز دنیا را تو کشورمان ارائه نرم. هواوی در این عادات علاوه بر محصولات متاخر تو بن های مختلف، اکوسیستم جدید خود برای تعیین استراتژی داخل بازار ایران را نیز رونمایی کرد که تو ادامه به طور مفصل به آن اشاره خواهیم کرد . 

داخل ابتدای مراسم، بابک فیاض، قائم مقام هواوی، از افزودن قیمت برند و موفقیت این همکاری در بازار های جهانی گفت. به گزارش اعلام شده در مراسم، هواوی بی قراری اکنون از رتبه ی  ۷۲به ۶۱در FORTUNE GLOBAL ، از رتبه ی  ۴۸به ۴۶در BRANDZ ، از رتبه ی  ۲۵به ۱۲در BrandFinance و از رتبه ی  ۷۰به ۶۸در Interbrand گویا که به منزله ی افزایش ارزش هواوی برای کاربران و صنایع مربوط درون جهان است . 

فیاض می گوید : هواوی در سال های اخیر، سرمایه گذاری درخورتوجهی درزمینه تحقیق وتوسعه ی محصولات جدید کرده است و داخل حال حاضر، رتبه ی مقدمه را در بسرنوشت شوم دچار کردن R