با گجت گیرنده و فرستنده بلوتوث نغمه و کاربرد های آن آشنا شوید

بسیاری از دستگاه های دیجیتالی کنونی از درگاه ۳.۵ میلیمتری نغمه پشتیبانی می کنند ولی متاسفانه در بسیاری مواقع گونه ارتباطی بلوتوث فراهم نشده است. شکوه وحدت به بلوتوث جایی بیش ازپیش خود را مدال می دهد که می استعداد بدون دغدغه ی سیم و کابل، از هر گجتی بوسیله صورت بی سیم استفاده کرد. فرستنده بلوتوث، ترنسمیتر یا مولتی پوینت دستگاه ای است که با ارسال سیگنال های نوا به صورت بی سیم آزادی عمل زیادی داخل جوانمردی کاربران فراغت می دهد. با فرستنده های بلوتوث می توانید هر وسیله مهیا بوسیله درگاه ۳.۵ میلیمتری را تغییر به نمونه ای با پشتیبانی از بلوتوث کنید. گجت های مختلف در این زمینه، استعداد های متنوعی نیز دارند و جدا از تجهیز به درگاه ۳.۵ میلیمتری، آستان های بیشتری نیز توسط این گیرنده و فرستنده ها پشتیبانی می شوند تا امکان ارسال و دریافت بی سیم صدا با هر دستگاهی در دسترس باشد.

در ادامه قصد داریم دو میزان از گجت هایی را به شما معرفی کردن کنیم که با وجود کاربری ساده، تو بسیاری از وضعیت می توانند بسیار راه گشاه و کاربردی باشند. همراه زومیت باشید:

سیاحت درون آپارات | تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTV

فرستنده بلوتوث TX12 و TX11 همچنین هدفون بلوتوث استعمال شده تو ویدئو توسط فروشگاه صدا استور درون اصالت زومیت قرار پژمان است. دید شما در مورد این دو گجت چیست؟بیشتر بخوانید:پهپادهای سری EVO II می توانند ویدئوهای 6K و 8K ثبت کنندGentex بلور های تیره شونده با کاربری های متنوع معرفی می کندفناوری شارژ بی سیم Yank Technologies می تواند وسیله ها را در هر جای خودرو شارژ کنداشنایدر الکتریک مجری فیوز جدیدی برای خانه ها معرفی کردن کردگجت Roxie برای کارائوکه تو خودرو معرفی کردن شد