روتر مفهومی Sila 5G ریزر با باتری متناسب شارژ معرفی شد

ریزر دو سال پیش در سال ۲۰۱۸ با معرفی روتری گیمینگ بوسیله نام سیلا (Sila) به صورت رسمی وارد بازار روترها شد؛ روتر سیلا به گونه ای مدل سازی شده حیات که اینترنت بی سیم را با کیفیت و محرر بالا در دسترس قرار می عدل تا گیمرها بتوانند نهایت استعمال را از آن ببرند. این شرکت تو نمایشگاه CES 2020 تنها به معرفی رایانه ی گیمینگ ماژولار Tomahawk بسنده نکرد و از محصولی دیگر بخاطر گیمرها پرده برداشت. ریزر ساعاتی پیش داخل نمایشگاه امسال حضور پدیدار کرد و مقیاس 5G مفهومی روتر موردبحث را با نام Sila 5G رونمایی کرد. روترجدید ریزر برای تأمین اینترنت کاربر بوسیله جای مصرف از کابل های متداول به شبکه ی 5G بی سیم توکل است. 

روتر سیلا 5G ریزر برخلاف بسیاری از روترهای دیگری که از سوی همکاری های مختلف در راسته عرضه شده اند، دارای باتری قابل شارژ است؛ موضوعی که باعث می شود بتوان از روتر موردبحث بوسیله عنوان هات اسپات موبایلی مصرف کرد؛ البته نوعی هات اسپات موبایلی که از چهار درگاه اترنت (Ethernet) یکروز می گیرد. مدل 5G روتر سیلا همچون معیار معمولی از فناوری خاص ی FasTrack که بوسیله رخ عام توسط ریزر باریک شده است، پشتیبانی می نرم. این فناوری جالب بوسیله روتر امکان می دهد تا نظارت کاملی روی ترافیک اینترنت داشته باشد و به خوبی آن را مدیریت کند. این ابزار خاص می تواند به صورت خودکار ترافیک های خاصی را در روتر موردبحث تحلیل و آن ها را اولویت بندی کند. افزون پهلو موارد یادشده، روتر 5G ریزر دارای حالتی به نام «حالت گیمینگ» (Gaming Mode) است.

ریزر می گوید دارندگان روتر سیلا 5G می توانند بوسیله صورت دستی تعیین کنند که کدام یک از مایه هایشان برای استفاده از این روتر اولویت بالاتری داشته باشد؛ مثلا کاربران می توانند طرز کار کنند که کنسول بازی شان برای استفاده از روتر اولویت بالاتری نسبت بوسیله رایانه داشته باشد. همچنین امکان اولویت بندی اپلیکیشن ها بوسیله صورت تکی خواه ترجیح بندی دسته ی خاصی از اپلیکیشن ها وجود دارد. روتر متاخر ریزر اپلیکیشن مستقلی دارد که برای اندروید و iOS در دسترس استراحت گرفته است و کاربران می توانند از طریق آن بوسیله اعمال تغییر روی روتر بپردازند و بخش های مختلف آن را تنظیم کنند. از طریق اپلیکیشن یادشده امکان ایجاد شبکه ی مهمان یا تبدیل اولویت های شبکه وجود دارد.

براساس اعلام رسمی ریزر، روتر سیلا 5G بخاطر دستیابی بوسیله سلاله پنجم شبکه های ارتباطی از مودم X55 کوالکام استفاده می نرم. ریزر سیلا 5G همچنین امکان یکدلی به شبکه ی LTE را دارد. داخل داخل این روتر تماشاگر تراشه ای اختصاص به شهرت Hawkeye IPQ8072A هستیم که پردازش ها و کارهای مختلف مربوط به وای فای را عمل می دهد و پشتیبانی از وای فای ۶ را بوسیله سیلا 5G می آورد. روتر متاخر ریزر همچون دیگر محصولات این شرکت از نورپردازی Chroma نیز روزی می گیرد. 

با درنظرگرفتن اینکه روتر سیلا 5G فعلا محصولی مفهومی به شمار می آید، ریزر تاکنون جزئيات مربوط به قیمت و تاریخ عرضه ی آن را در دسترس راحتی نداده است.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی دراین مبنا دارید؟  

بخاطر مشاهده کلیه اعلام و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2020 رجوع کنید.بیشتر بخوانید:پشتیبانی وان پلاس 8 از 5G رسما تأیید شدپردازنده UNISOC T7520 برای گوشی های هوشمند 5G معرفی شدمجوز فعالیت اپراتورهای TD-LTE تا عاقبت سال تمام می شودتلسترا با شریک اریکسون پوشش دکل های LTE را به ۲۰۰ کیلومتر رساندآیفون XR محبوب ترین گوشی ۲۰۱۹