درون بدوی مجمع کمیته شناسایی رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا چه گذشت؟

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، داخل این جلسه که با حضور کارفرما ابوالحسن فیروزآبادی ادیب شواری عالی فضای مجازی و معاونان وزرای بهداشت و تداوی آموزش پزشکی، کشور، اطلاعات، نزاکت و ارشاد اسلامی، معاون رسانه ای دبیرخانه شورای عالی کنف ملی، معاون سیاسی سازمان صدا وسیما و سخن سنج شورای اطلاع رسانی دولت برگزار شد، آخرین اقدامات برای ارتقای سطح مفروضات افکار عمومی به عزیمت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تک وارسی و تبادل دید قرارگرفت. 

در این جلسه راه کارهای هم افزایی وسیله های متنوع برای پاسخ بوسیله سوالات انسان و رفع شبهات، ابهامات و یاوه درون موضوع ویروس کرونا بررسی شد.

همچنین با توجه بوسیله تاکیدهای رییس جمهور برای مشعشع سازی و اطلاع رسانی منطبق با واقعیت به مردم، وضع کارهای ابداع رابطه دوسویه با مردم و مصرف از حجم همه دستگاه ها گفت وگو و تصمیمات ملتزم اتخاذ شد. 

با توجه به پراکندن اطلاع دادن غیر واقعی و بعضا قلابی و عرف فدایی شایعات، تدابیر و تصمیمات لازم برای اطلاع رسانی بهنگام از لفظ وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در موضوع پیشگیری و درمان و سایر مایه ها برای رفع نیازهای مردم قیافه گرفت.

در این نشست از جدیت های کلیه خبرنگاران و مشت اندرکاران رسانه ملی و سایر رسانه های شناسنامه دار از یکسره خبرگزاری ها، روزنامه ها، سندیت های معارفه رسانی و فعالان شبکه های مجازی درون اطلاع رسانی و آموزش های بهداشتی و درمانی در مواجهه با فساد سیال کرونا در کشور سپاس و قدردانی شد و لزوم استمرار و نقش آفرینی درون این وضعیت حساس درون تولید و پاشیدن اطلاعات متناسب با احتیاج مردم و تقویت همکاری با وسیله های مسئول تک تاکید صبر گرفت. 

نیز تو کمیته وقوف رسانی ستاد مقابله با کرونا مقرر شد که کارگروه های مختلف تعیین شده برای استحکام بخش اطلاع رسانی درباره اقدامات و پاسخ بوسیله شبهات و بعضا القائات که توسط برخی رسانه های معاند و بعضا بدون هویت ایجاد اختلال فکری وروانی و اضطراب تو حافظه آدم می کنند، با قوت و شبانه بهره فعالیت خویشتن را استمرار بخشند.

انتهای پیام