۲ بازی جدید رونمایی شد

به گزارش ایسنا، بوسیله نقل از روابط عمومی حلقه پرورش فکری کودکان و نوجوانان، رونمایی و ورزش آزمایی بازی «بفرمایید کارت» با حضور علی متین نژاد طراح و تولیدکننده این اسباب بازی و آریا ذوقی منتقد و ممیز برگزار شد. او درباره بهترین سازی قیمت این ثمر نسبت به نسخه اجنبی این بازی پیش روی کرد: با توجه بوسیله اینکه نفقه این علیه نصف ارزش هزینه محصول خارجی است، این امر باعث می شود تا بخاطر مخاطب خرج ها کاهش پیدا یواش و بیشتر به این محصول گرایش پیدا کنند.

این ورزش درباره غذاها و مرحله های روزانه غذا است، متین نژاد طراح این میوه درباره این ادوات بازی گفت: این ورزش درباره کارت هایی است که وعده هایی غذایی را دربر دارد و حول محور خوش آمد میزبان از مهمان می گذرد. حتی کارت هایی وجود دارد که مهمان ها می توانند با آن نظرهای خود را نشانی کنند.

ذوقی درباره نقد بازی و تجهیزات موجود در این ثمر پیش روی کرد: این ورزش ها در حوزه کامل بودن آیتم ها بسیار خوب است اما از دید تصویرسازی و اثر جزیی می توانست بهتر باشد، از فردی دیگر این بازی این است که بزرگسالان با آن تماس بهتر و بیشتری برقرار می بطی ء.

در ادامه دومین مجموعه اسباب بازی با عنوان «گاراج» رونمایی شد. محمدمهدی جهانی، طراح این بازی گفت: روانی این بازی ۲۵ تا کارت است که براساس این ها ابتیاع سامان های محصول بازی ارتکاب می شود، ما پس از ساخت چند دشت ورزش تصمیم گرفتیم به سراغ بازتولید این محصول خارجی برویم. همچنین گرافیک این بازی اثر آقای گروسیان است.

این طراح و تولیدکننده درباره تصویرسازی ورزش امتداد عدالت: دست گرافیک برای مدل سازی ماشین ها در بازی باز حیات اما با تعامل ایده های جدیدی درباره ماشین ها ارایه شد و توانستیم با برخی توافق ها گرافیک را انجام دهیم.

او با رمز به رعایت کردن حق کپی رایت این ثمر گفت: این میوه نسخه متفاوتی از بازی خارجی فورسیل است که با سازنده ورزش خارجی اندوه صحبت داشتیم قرار بر این شد تبدیل در نحوه بازی ایجاد شود، بجای مبنای بازی فورسیل براساس خانه است اما بازی ما براساس ابتیاع ماشین.

پنجمین جشنواره ملی ابزار ورزش از ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ تو مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع تو خیابان حجاب تهران برگزار می شود.

انتهای پیام