روکو از ساندبار هوشمند و ساب ووفر بی سیم جدیدی رونمایی کرد

روکو (Roku) اولین بار تو سال ۲۰۱۸ با اسپیکرهای بی سیمخود متوجه دنیای اسپیکرها شد و اینک با یک جفت محصول جدید بوسیله این بازار برگشته است.

ساندبار جدید روکو با نام ساده ی Smart Soundbar، ترکیبی از ست تاپ باکس 4K روکو با صدایی قدرتمند است. محصول دیگر ساب ووفر بی سیمی است که روکو برای آن غصه اشتهار سهل ی Wireless Subwoofer را برگزیده است.

اسمارت ساندبار روکو، با سخت وسایل کامل و یکپارچه ی خود می تواند کل تنظیمات استریم را بدون توجه به نوع تلویزیون دراختیار بگیرد. فقط کافی است اسپیکر را به حضور HDMI ARC وصل کنید تا ویدئویی با چونی 4K و مجموعه ی طولانی اپلیکیشن های روکو را به همراه ساندبار با پشتیبانی بلوتوثو دالبیداشته باشید.

ساندبار هوشمند ۳۲ اینچی روکو از چهار اسپیکر ۲.۵ اینچی مصرف می یواش. درصورت احتیاج به قدرت بیشتر، می توان ساندبار را از شیوه میزان بی سیم اختصاصی روکو بوسیله ساب ووفر بی سیم وصل کرد. این بدان معنی است که ساندبار هوشمند روکو فعلا عزب با دیگر محصولات این شرکت کار خواهد کرد. این محدودیت امکان پذیر است برای بسیاری از کاربران آزاردهنده باشد، اما در مبادله یکدلی ساندبار به ساب ووفر بسیار آسان و بوسیله ارامش پلاک اندپلی (plug-and-play ) خواهد بود؛ قابلیتی که روکو روی آن مشق تبلیغاتی زیادی داده است.

درون حال حاضر، روکو برنامه ای بخاطر گسترش قابلیت اتصال محصولات خویشتن در اتاق نشیمن اخبار نکرده است. برای مثال، درحالی که اکنون می نبوغ از اختلاط «ساندبار هوشمند به همراه ساب ووفر بی سیم» و ترکیب «اسپیکرهای بی سیم با ساب وورف  بی سیم» استفاده کرد، هنوز هیچ گزینه ای برای اتصال هر سه دستگاه برای خلق صدای فراگیر (surround sound ) سینمای خانگی بود ندارد.

قیمت هر دو محصل جدید روکو ۱۷۹.۹۹ دلار خواهد بود و پیش موعظه آن ها از ماه اکتبر آغاز خواهد شد.   

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به ورق عام IFA 2019 مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:مصاحبه با مدیرعامل شریک شدن Razer؛ از پروژه ی آتنا، AMD و پیدایش تُستِر تا چرخ سرقت کردن تو فیسبوکفرمت ویدئویی HDR10 در تلویزیون های 8K سامسونگ پشتیبانی می شودجمع بندی رویداد ایفا ۲۰۱۹JBL دو اسپیکر متاخر Link Music و Link Portable را برای رقابت با گوگل هوم معرفی کردبا بهترین لپ تاپ های عمل 2019 آشنا شوید