هدفون جدید سامسونگ بخاطر گلکسی نوت 10 معرفی شد

سامسونگ به زودی مجموعه ی جدیدی از رخت جانبی را بخاطر گوشی هوشمند گلکسی نوت 10 ارائه خواهد کرد. دلیل این زمان بندی، ارائه شدن محصولات یادشده هم زمان با گلکسی نوت 10 درون یک ماه است.مقاله های مرتبط:رندرهای رسمی گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس رویت شد

هدفون های این مجموعه با نقش های نقره ای رنگ درون قسمت بیرونی و تم درخشان خود، در نگاه مطلع بیشتر شبیه جواهر به نظر می رسند که البته باعث خواهد شد با رنگ جزیی Hero گلکسی نوت تطبیق بی پرده کنند.

مشخصات احتمالی این هدفون از جمله نوع شارژر بی سیم و پشتیبانی از بلوتوث نسخه ی 5 با هدفون هایی که اوایل امسال عرضه شد، همسان خواهد بود و همانند آن ها برچسب قیمتی ۱۴۹ یورویی خواهد داشت.

سامسونگ اندوه زمان، هدفون های داخل گوشی جدیدی را با معروفیت تجاری AKG معرفی کرد که از فناوری یگانگی بی سیم پیشتیبانی نمی کنند، اما از عادت پورت USB تایپ C به گوشی هوشمند متصل می شوند. این هدفون ها دارای فناوری حذف نویز فعال هستند که از شنیده شدن قانون و صداهای اضافی و مزاحم در فضا پرگیر جلوگیری خواهند کرد.

این علیه تو حال حاضر در برخی مناطق درون دسترس است که برای مطالعه بیشتر آن می توانید به سایت فرانسوی زبانسامسونگ مراجعه کنید.

در ادامه تصاویر مربوط به هدفون بی سیم سامسونگ را مشاهده می کنید.بیشتر بخوانید:نظرسنجی: بهترین گوشی هوشمند حال مهیا چیست؟نتیجه مقایسه دوربین آیفون 11 پرو، گلکسی نوت 10 پلاس، هواوی پی 30 پرو و آیفون 11سامسونگ وجود مشکل امنیتی رادیکال در حسگر اثرانگشت گلکسی اس 10 را تأیید کردگوشی هوشمند بعدی سامسونگ با دوربین سلفی زیر نمایشگر معرفی می شوداطلاعات جدیدی از گلکسی اس 10 لایت فاحش شده است