<br /> <b>Warning</b>: file_put_contents(logs/1568674574-5551-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in <b>/home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php</b> on line <b>32</b><br /> روکو از ساندبار هوشمند و ساب ووفر بی سیم جدیدی رونمایی کرد

Warning: file_put_contents(logs/1568674574-7299-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php on line 32
روکو (Roku) مقدماتی بار درون سال ۲۰۱۸ با اسپیکرهای بی سیمخود وارد دنیای اسپیکرها شد و اینک با یک جفت محصول جدید بوسیله این بازار برگشته است.

ساندبار جدید روکو با نام ساده ی Smart Soundbar، ترکیبی از ست تاپ باکس 4K روکو با صدایی قدرتمند است. محصول دیگر ساب ووفر بی سیمی است که روکو بخاطر آن اندوه شهرت ساده ی Wireless Subwoofer را برگزیده است.

اسمارت ساندبار روکو، با ابکی افزار طولانی و یکپارچه ی خود می تواند کل تنظیمات استریم را عاری توجه به جنس تلویزیون دراختیار بگیرد. فقط کافی است اسپیکر را به درگاه HDMI ARC وصل کنید تا ویدئویی با کیفیت 4K و مجموعه ی کامل اپلیکیشن های روکو را به همراه ساندبار با پشتیبانی بلوتوثو دالبیداشته باشید.

ساندبار هوشمند ۳۲ اینچی روکو از چهار اسپیکر ۲.۵ اینچی استفاده می بطی ء. درصورت احتیاج به غلبه بیشتر، می توان ساندبار را از طریق معیار بی سیم اختصاصی روکو بوسیله ساب ووفر بی سیم وصل کرد. این بدان انتزاعی است که ساندبار هوشمند روکو فعلا تنها با دیگر محصولات این شرکت فرمان خواهد کرد. این انفراد ممکن است برای بسیاری از کاربران آزاردهنده باشد، اما تو مبادله اتصال ساندبار بوسیله ساب ووفر بیش آسان و به سازش پلاک اندپلی (plug-and-play ) خواهد بود؛ قابلیتی که روکو روی آن مانور تبلیغاتی اضافی داده است.

داخل حال حاضر، روکو برنامه ای برای بسط استعداد پیوند محصولات خود درون اتاق نشیمن اطلاع دادن نکرده است. برای مثال، درحالی که اکنون می توان از ترکیب «ساندبار هوشمند به همراه ساب ووفر بی سیم» و خیساندن «اسپیکرهای بی سیم با ساب وورف  بی سیم» استفاده کرد، هنوز هیچ گزینه ای برای اتصال هر سه دستگاه برای خلق صدای فراگیر (surround sound ) سینمای شوهردار بود ندارد.

ارزش هر دو محصل جدید روکو ۱۷۹.۹۹ دلار خواهد بود و پیش سفارش آن ها از ماه اکتبر آغاز خواهد شد.   

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی IFA 2019 مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:مصاحبه با مدیرعامل شرکت Razer؛ از پروژه ی آتنا، AMD و تاسیس تُستِر تا چرخ زدن در فیسبوکفرمت ویدئویی HDR10 در تلویزیون های 8K سامسونگ پشتیبانی می شودجمع بندی رویداد ایفا ۲۰۱۹JBL دو اسپیکر متاخر Link Music و Link Portable را بخاطر هم چشمی با گوگل هوم معرفی کردبا بهترین لپ تاپ های انجام 2019 آشنا شوید