اپل نمایش پد شارژ بی سیم ایرپاور را رسما لغو کرد

اپل ساعاتی پیش از لغو نمایش ی پد شارژ بی سیم ایرپاور (AirPower) شناسایی داد. داخل گفت و گویی با وب سایت تک کرانچ، «بروز دشوار در دستیابی به استانداردهای والای اپل» برای ایرپاور، بوسیله عنوان برهان ابطال عرضه ی این میوه موردانتظار ذکر شده است. 

مستقر مقام بزرگ بخش مهندسی سخت ادوات اپل با بروز تأسف برای عملی نشدن نمایش ی ایرپاور، در این زمینه گفته است: «پس از تقلا بسیار، ما به این نتیجه رسیدیم که ایرپاور اقتدار دستیابی به استانداردهای والای ما را ندارد [و به همین خاطر] کل پروژه را باطل سازی کرده ایم. از مشتریانی که خواستار نمایش ی این محصول بودند، تاثر می طلبیم. ما همچنان به این موضوع که آینده راحتی است بی سیم باشد، اعتقاد داریم و از همین رو خود را متعهد می دانیم که تجربه ی فرمان با محصولات بی سیم را روز به روز گشایش بخشیم [و آن ها را همگی گیر مرطوب کنیم].»

اپل: «ایرپاور اقتدار دستیابی به استانداردهای والای ما را نداشت»

پد شارژ بی سیم ایرپاور برای بدوی وعده در جریان رونمایی گوشی آیفون ۱۰ در سپتامبر ۲۰۱۷، معرفی شد؛ پدی که اپل با وعده های جذاب، توانست سریعا توجه کاربرانش را بوسیله آن معطوف کند.

این پد در آن زمان خصوصا به برهان معرفی امکان شارژ بی سیم برای آیفون ۱۰، وقار اضافی پیدا کرده بود. اپل تو آن زمان گفت که عزیمت دارد ایرپاور را در تاریخی نامشخص تو سال ۲۰۱۸ روانه ی بازار کند؛ اما این اتفاق هیچ گاه رخساره نداد. درضمن هر وهله که اپل برگزاری رویداد جدیدی را تأیید می کرد، همگی مشتاقانه منتظر بودیم که تاریخ عرضه ی نهایی این محصول اخبار شود؛ این اتفاق هم هیچگاه گاه عملی نشد. درواقع اپل ۱۸ ماه است که در ارتباط با ایرپاور خموشی اختیار کرده است.

همان نعوظ که والاتر گفتیم، یکی از مهم ترین کارهای اپل بخاطر جذاب کردن ایرپاور نزد مردم، مرحله وعیده هایی بود که نشان می انصاف چنین محصولی می تواند بسیار کاربردی باشد. بخاطر مثال یکی از موضوعاتی که کوپرتینویی ها متجاوز روی آن تآکید می کردند، این حیات که ایرپاور می تواند به رخساره همزمان سه گانه دستگاه را شارژ درنگ (به طور مشخص این سه گانه محصول شامل آیفون، ایرپاد و اپل واچ یودند).

بسیار از ۵۵۰ روز از رونمایی ایرپاور می گذرد

درضمن این پد از نوعی فناوری به خصوص نصیب می بُرد و به لطف آن می شد وسیله را تو هر نقطه از سطح ایرپاور برای شارژ شدن استراحت رحم. نکته ی جالب دیگر، یکروز مندی از قابلیت های درنگ افزاری آیفون بخاطر نشان اعطا کردن درصد شارژ دستگاه های متصل شده به ایرپاور حیات.

از زمان معرفی کردن این گجت تاکنون، شاهد انتشار چندین گزارش در تک به ماخذ بست اشامیدن این پروژه بودیم. شایعات می گفتند که اپل با تاسیس این محصول مشکل پدیدار کرده است؛ این هذیان به طور خاص به مشکل مشتعل شدن بیش از حد رمز می کردند. بااین حال کسی خودی نداشت لغو عرضه ی ایرپاور را عقیده کند؛ خصوصا از این جهت که اپل به نعوظ رسمی به آن واکنش نشان نداده بود. درضمن داخل چرک نویس ی فدایی از محصولات اپل، شاهد آمدن نام ایرپاور بودیم و همین موضوع می توانست به مجرد لیس نقض عرضه ی آن باشد.

گفتنی است که چند هفته ی پیش رسانه ی وال استریت ژورنال داخل گزارشی از اتحاد اپل با آغاز تولید انبوه ایرپاور خبر داده بود؛ اما حال، متجاوز از ۵۵۰ روز پس از رونمایی رسمی، عرضه ی ایرپاور بوسیله رخساره رسمی بطلان شده است. 

دیدگاه شما کاربران زومیت در این زمینه چیست؟بیشتر بخوانید:سونی ایرباد بی سیم WF-1000XM3 را با استعداد حذف نویز شناساندن کرداپل مشغول تولید آیپد تاشدنی با قابلیت یکدلی به شبکه 5G استمایکروسافت ایموجی های واقعیت افزوده را بوسیله SwiftKey می آوردنتیجه مقایسه دوربین آيفون XS، گلکسی اس 10 پلاس، هواوی پی 30 پرواپل مکانیزم دردسرساز پروانه ای درون کیبورد مک بوک را پیاده شدن می گذارد