پاور بانک Omni Ultimate مجهز به باتری سزاوار سرزنش تعویض ۴۰/۳۰۰ میلی آمپرساعتی رونمایی شد

پاورSGHAROOOON بانکامروزه یکی از عمده ترین کالا جانبی دارندگان ادوات الکترونیکی بوسیله شمار می آید و می تواند تامل کاربر را از تمام نشدن باتری دستگاه، مرده کند. در همین راستا اخیرا انبازی OmniCharge در جریان برگزارینمایشگاه CES 2019 به صورت رسمی از پاور بانک جدید خود رونمایی کرده است. 

این پاور بانک متاخر که توانست از طریق پویش ایندی گوگو متجاوز از یک میلیون دلار سرمایه جذب کند، حال در سی ئی اس امسال تو معرض نمایش قرار گرفته است. 

Omni Ultimate دارای یک باتری شایان تعویض ۴۰٬۳۰۰ میلی آمپرساعتی است و می تواند تا روزگار ها به عنوان حقیقت انرژی مایه های الکترونیکی مورداستفاده استراحت گیرد. این ثمر دارای قد ای ضخیم با مقاومت بالا در برابر هبوط از ارتفاع است.

این پاور بانک جدید از آستان خروجی DC به همراه درگاه USB-C (با خروجی ۶۰ وات) و دو محضر USB-A A نصیب می. سرما این علیه از قاعده پیشگاه-USB C می تواند به سرعت دستگاه هایی نظیر مک بوک را شارژ. 

درنگ محصول جدید OmniCharge برای کسانی که پیشتر در ایندی گوگو از آن امان مالی کرده اند، ۳۵۰ دلار و برای بقیه ی مردم ۳۹۹ دلار قیمت. دارد کاربر می تواند یک باتری اضافه را نیز با قیمت ۱۵۰ دلار بخاطر آن تهیه. یواش عرضه ی پاور بانک Omni Ultimate برای حامیان مالی آن آغاز شده.   

است برای مشاهده کلیه اعلام و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه بوسیله صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه.کنید بیشتر:بخوانید نتایج بنچمارک کارت گرافیک Radeon VII با نرم ابزار 3DMark واضح شدایسوس خاورمیانه از جدیدترین نمونه های اولترابوک و لپ تاپ گیمینگ رونمایی کردبرترین لپ تاپ، کامپیوتر و سخت افزار نمایشگاه CES 2019برترین گجت ها و متاع جانبی نمایشگاه CES 2019برترین خودروها و فناوری های مربوط به آن داخل نمایشگاه CES