شارژر زبر سریع Atom PD 1 انکر با ارزش ۲۹.۹۹ دلار اوایل بهمن ماه به راسته نمایش می شود

قرارSGHAROOOON بود انکرشارژر فوق تند و جدید Atom PD 1 را ماه نوامبر (آبان ماه) بوسیله راسته ارائه کند اما این اتفاق نیفتاد و شاهد تأخیر چند ماهه ای از سوی این مشارکت بودیم.  

موافق اطلاع دادن انکر در CES 2019انتظار می رود شارژر Atom PD 1 تا آخر ماه ژانویه ( وایل بهمن ماه) بوسیله قیمت ۲۹.۹۹  دلار بوسیله میدان عرضه شود. انکر یکی از تولیدکنندگان شناخته شده و پیشرو تو بازار لوازم جانبی است و کماکان به عنوان شرکتی که شارژر های با کیفیت اوج و نوک تیز به بازار عرضه می کند، داخل بین کاربران شناخته می شود. 

مقاله های مرتبط:نسل جدید PowerHouse 200، پاوربانک انکر با ظرفیت بالا و ابعاد کوچک تر معرفی شدلنوو از اسپیکر زبر العاده باریک و سبک Lenovo 700 رونمایی کرد

شارژرهای سری PowerPort Atom، جدیدترین شارژرهای زبر سریع انکر هستند که بنا به اعلام همکاری داخل نمایشگاه CES قرار است اولیه محصول این سری یعنی Atom PD 1 تا خاتمه ماه ژانویه به بازار عرضه شود.  Atom PD 1 ماه اکتبر رسما معرفی شد و صبر بود تا ماه نوامبر (آبان ماه)   به میدان عرضه شود ولی این اتحاد نیفتاد و ارائه ی شارژر زبر زننده به تعویق افتاد. 

یکی از انفراد های منحصربه بی نظیر Atom PD 1، سرعت و کارایی آن است. اولاد اینده شارژرها به جای استفاده از سیلیکون از نیترید گالیم یا GaN کاربرد می کنند که  سرعت شاژر بالاتری دارند و درون عین حال دربرابر افزایش درجه حرارت مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.  شارژر PowerPort Atom PD 1 انکر  یکی از اولین شارژرهای موجود بازار است که تو تولید آن از نیترید گالیم استفاده شده است. البته RavPower رقیب انکر نیز اخیرا شارژر دیواری معرفی کرده که داخل تولید آن از نیترید گالیم استعمال شده است.

باوجودی که شارژر زبر کندرو Atom PD 1 فرم فکتور کوچکتری نسبت بوسیله مدل های قرین دارد، اما می تواند گوشی های هوشمند و وسیله های کوچک لطافت مثل سوئیچ نینتندو را با سرعت بالایی شارژ کند. همچنین می تواند بوسیله عنوان شارژر USB-C لپ تاپ تک استفاده صبر گیرد. از سوی دیگر Anker قصد دارد در اواخر سال ساری میلادی از شارژر PowerPort Atom PD 2 با توان ۶۰ وات و همچنین از شارژر PowerPort Atom PD 4 با چهار پورت، دو پورت USB-C و دو پورت USB Type-A A با نبوغ ۱۰۰۰ وات رونمایی. 

کند در جدول پایین تر مشخصات شارژر Atom PD 1 عرضه شده: 
است مشخصاتAtom PD 1توان کلی خروجی ۳۰ وات ولتاژ ورودی- ۱۰۰ ۲۴۰ ولت مسئله.ورودی۱ ۲ آم‍پرفرکانس ورودی-۵۰ ۶۰ هرتز خروجی = ۵V / ۳A = ۹V / ۳A = ۱۵V / ۲A = ۲۰V.۱ ۵Aابعاد.۱ ۶۱ در.۱ ۳۷ در.۱ ۴۹ 

اینچ.۴ ۰۸ داخل.۳ ۴۷  در.۳ ۷۸ سانتی متروزن.۶۲ ۳۶  

گرم بخاطر مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه.کنید بیشتر:بخوانید معاینه دوج چارجر تیونینگ اسپیدکُر تو گاراژ جی لنونتایج بنچمارک کارت گرافیک Radeon VII با نرم افزار 3DMark فاش شدایسوس خاورمیانه از جدیدترین استاندارد های اولترابوک و لپ تاپ گیمینگ رونمایی کردگلکسی اس 10 سامسونگ سرعت شارژ بالاتری نسبت به پرچمداران قبلی نخواهد داشتبرترین لپ تاپ، کامپیوتر و شیرهدار وسایل نمایشگاه CES