اپل عرضه پد شارژ بی سیم ایرپاور را رسما باطل سازی کرد

اپل ساعاتی پیش از لغو عرضه ی پد شارژ بی سیم ایرپاور (AirPower) اطلاع رحم. درون گفت و گویی با وب سایت تک کرانچ، «ابراز شاق در دستیابی به استانداردهای والای اپل» برای ایرپاور، بوسیله نشانی برهان بطلان عرضه ی این میوه موردانتظار تذکر شده است. 

قائم مقام بزرگ بخش مهندسی سخت ابزار اپل با ابراز تأسف بخاطر عملی نشدن ارائه ی ایرپاور، در این زمینه گفته است: «پس از تکاپو بسیار، ما بوسیله این نتیجه رسیدیم که ایرپاور توانایی دستیابی به استانداردهای والای ما را ندارد [و به همین خاطر] کچل پروژه را لغو کرده ایم. از مشتریانی که عاشق ارائه ی این علیه بودند، تاثر می طلبیم. ما همچنان به این موضوع که آینده قرار است بی سیم باشد، اعتقاد داریم و از همین رو خود را متعهد می دانیم که تجربه ی کار با محصولات بی سیم را روز به روز بهبود بخشیم [و آن ها را همه انسداد تر کنیم].»

اپل: «ایرپاور توانایی دستیابی بوسیله استانداردهای والای ما را نداشت»

پد شارژ بی سیم ایرپاور برای نخستین وعده تو سیلان رونمایی گوشی آیفون ۱۰ داخل سپتامبر ۲۰۱۷، معرفی کردن شد؛ پدی که اپل با جنین های جذاب، توانست سریعا توجه کاربرانش را به آن معطوف کند.

این پد داخل آن زمان خصوصا بوسیله دلیل معرفی امکان شارژ بی سیم بخاطر آیفون ۱۰، اهمیت یدکی بی پرده کرده حیات. اپل در آن زمان گفت که قصد دارد ایرپاور را درون تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۸ روانه ی راسته کند؛ اما این پیوستگی هیچ گاه رخ نداد. درضمن هر بار که اپل برگزاری رویداد جدیدی را تأیید می کرد، همگی مشتاقانه خواستار بودیم که تاریخ ارائه ی بازپسین این دشت اعلام شود؛ این اتفاق غصه هیچ گاه نظریه نشد. درواقع اپل ۱۸ ماه است که داخل ارتباط با ایرپاور خموشی وارستگی کرده است.

همان طور که بالاتر گفتیم، یکی از مهم ترین کارهای اپل برای جذاب کردن ایرپاور نزد مردم، وعده وعیده هایی وجود که نشان می داد چنین محصولی می تواند بسیار کاربردی باشد. برای مثال یکی از موضوعاتی که کوپرتینویی ها بیش روی آن تآکید می کردند، این بود که ایرپاور می تواند به قیافه همزمان سه دستگاه را شارژ کند (به نعوظ بی پرده این سه گانه محصول شامل آیفون، ایرپاد و اپل واچ یودند).

بیش از ۵۵۰ روز از رونمایی ایرپاور می گذرد

درضمن این پد از نوعی فناوری به خصوص بهره می بُرد و بوسیله لطف آن می شد وسیله را درون هر نقطه از سطح ایرپاور برای شارژ شدن استراحت داد. نکته ی جالب دیگر، بهره مندی از قابلیت های نرم افزاری آیفون برای نشان دادن درصد شارژ دستگاه های هموار شده بوسیله ایرپاور بود.

از زمان شناساندن این گجت تاکنون، شاهد انتشار چندین گزارش در مورد به زمینه عقد نوشیدن این پروژه بودیم. شایعات می گفتند که اپل با تاسیس این محصول مشکل فاش کرده است؛ این شایعات به طور اختصاص بوسیله مشکل داغ شدن متجاوز از کمیت اشاره می کردند. بااین حال کسی مانوس نداشت باطل سازی عرضه ی ایرپاور را عقیده کند؛ خصوصا از این جهت که اپل بوسیله طور رسمی به آن واکنش نشان نداده بود. درضمن در دفترچه ی فدایی از محصولات اپل، شاهد آمدن صیت ایرپاور بودیم و همین موضوع می توانست به معنی عدم بطلان عرضه ی آن باشد.

گفتنی است که چند هفته ی پیش رسانه ی وال استریت ژورنال در گزارشی از اتفاق اپل با آغاز تولید متراکم ایرپاور وقوف داده بود؛ ولی حال، بسیار از ۵۵۰ روز پس از رونمایی رسمی، عرضه ی ایرپاور به رخساره رسمی ابطال شده است. 

دیدگاه شما کاربران زومیت در این زمینه چیست؟بیشتر بخوانید:اپل درون iOS 13 با یادگیری ماشین، سگ ها و گربه ها را خبر می کنداپرا مرورگر مبتنی بر بلاک گره خود را رسما بخاطر آیفون نمایش کرداپل واچ سری 4 پرفروش ترین شایسته کردن هوشمند ۲۰۱۸ شدجنگ لفظی بین اپل و فیسبوک بلندی گرفتسامسونگ احتمالا از اپل درخواست غرامت چند قرن میلیون دلاری می کند