DJI Osmo Pocket رونمایی شد؛ کوچک ترین گیمبال سه محوره دنیا

انبازی DJI اخیرا از گیمبال جدید خود تحت نشانی Osmo Pocket رونمایی کرده است؛ این گیمبال که از سنسوری ۱/۲.۳ اینچ (بخوانید یک روی دو ممیز سه اینچ) روزی مند است، توانایی ثبت تصاویر ۱۲ مگاپیکسلی را دارد و می تواند ویدیوهای 4K را با نرخ ۶۰ فریم بر دم و بیت ریت ۱۰۰ مگابیت بر لحظه بایگانی کند. 

DJI Osmo Pocket نیز اقتدار این را دارد که ویدیوهای حرکت آهسته (اسلو موشن) 1080p را با نرخ ۱۲۰ فریم بر حین به ثبت برساند. این گیمبال، با بهره مندی از دو میکروفون تویی می تواند صداها را با کیفیتِ فوقانی بایگانی کند، یکی از این میکروفون ها در قسمت پایینی دوربین و دیگری در سرنوشت پشتی آن قرار می گیرند. گفتنی است که این میکروفون ها از فناوری حذف نویز برخودار هستند و می توانند صداهای اضافی پس زمینه را تا معادل امکان ناچیز کنند.

باهم اتحاد کردن دی جی آی بوسیله منظور بایگانی ویدیو، حرکت در بخش های متنوع منوی اصلی و انتخاب حالت های مختلف تصویربرداری، نمایشگری لمسی با قطع ی یک اینچ را تو این گیمبال استراحت داده است.

کاربر می تواند به سادگی یکی از حالت های تصویربرداری ActiveTrack (بخاطر ردیابی یک سوژه)، FaceTrack (نسخه ی پیشرفته نم ActiveTrack که می تواند روی چهره ی افرادی اختصاص تمرکز و آن ها را متعاقب بطی ء)، FPV Mode ،Timelapse