با پاوربانک انرجایزر QE10000CQ آشنا شوید

در سال های اخیر، توان گوشی های هوشمند افزایش چشمگیری یافته است. یکی از مشکلاتی که کاربران هرروز با آن مشت وپنجه یواش می کنند، باتری دستگاه است. باتری گوشی های هوشمند ظرفیت های محدودی دارند که همین فرمان باعث شده پاوربانک ها یکی از گجت های رایج و کاربردی همراه کاربر شناخته شوند. QE10000CQ دو استاندارد Quick Charge 3.0 برای شارژ نوک تیز و Qi بخاطر شارژ بی سیم را پشتیبانی می کند. 

باتوجه بوسیله مدل سازی متخصص این محصول، نبوغ شارژ هم زمان چندین دستگاه فراهم شده که می تواند گستره ی درخورتوجهی از وسیله های شما را پوشش دهد. ازلحاظ ساختار طراحی، باتری های استفاده شده در QE10000CQ از سنخ لیتیوم پلیمر است که به طراحی باریک تر پاوربانک دستیار بسزایی کرده است. هیکل ی پاوربانک و مکانیزم نگاهداری از مدار های کنف ازجمله قوت های این میوه به شمار می آید.

می توانید برای دیدن مشخصات بیشتر انرجایزر QE10000CQ به وب سایت شرکت داده پرداز رایانه متین  رجوع کنید.   درادامه همراه زومیت باشید تا به پاوربانک انرجایزر نگاهی بیندازیم.

شما از چه نوع پاوربانکی استفاده می کنید؟

بیشتر بخوانید:هواوی پاوربانک ۱۲ هزار میلی آمپرساعتی را با فناوری شارژ کندرو دوطرفه معرفی کردن کردبا پاوربانک انرجایزر UE20015CQ آشنا شویدبا پاوربانک های یونیوو Top-10 و Top-5 آشنا شویدبا پاوربانک PB-AT10 و شارژر PA-T15 آکی آشنا شویدراهنمای معامله پاوربانک و نکات مهمی که قبل از خرید آن باید درنظر بگیرید