با پاوربانک انرجایزر UE20015CQ آشنا شوید

تاکنون،SGHAROOOON پاوربانک های مختلفی معرفی و نمایش شده اند. پاوربانک UE20015CQ انرجایزر با حجم ۲۰,۰۰۰ میلی آمپرساعت می تواند با سه خروجی متفاوت، سه گانه مایه متنوع را شارژ درنگ. البته شارژ تیمار زمان، عزب برای دو مایه فعال است. پورت های خروجی USB Type A A و پورت USB با پشتیبانی از Quick Charge.3 0 درکنار پورت Type C نیاز های تمام کاربر را در نظر گرفته. است با فناوری شارژ نوک تیز سلسله سوم، می توانید در مدت ۳۵ دقیقه تا ۸۰ درصد گوشی خود را شارژ.

کنید پاوربانک های انرجایزر نمونه های qc و cq از خروجی شارژ سریع نصیب می برند که با یکروز گیری از فناوری Qualcomm.3 0 می توانند گوشی هایی را در حالت سریع شارژ کنند که از این فناوری برخوردار. هستند گوشی های سامسونگ معیار های درفش دار با پاوربانک های شارژ تند انرجایزر آزمایش شدند که همه ی آن ها داخل حالت سریع بوسیله شارژ طولانی. 

رسیدند بخاطر آشنایی بیشتر با پاوربانک انرجایزر QE10000CQ می توانید به وب سایت همدستی داده پرداز رایانه   مستقر مراجعه.   کنید درادامه، همراه زومیت باشید تا بوسیله پاوربانک انرجایزر نگاهی.

بیندازیم شما از چه نوع پاوربانکی استفاده می کنید؟ بیشتر:بخوانید هواوی پاوربانک ۱۲ هزاره میلی آمپرساعتی را با فناوری شارژ سریع دوطرفه معرفی کردبا پاوربانک انرجایزر QE10000CQ آشنا شویدبا پاوربانک های یونیوو-Top 10 و-Top 5 آشنا شویدبا پاوربانک-PB AT10 و شارژر-PA T15 آکی آشنا شویدراهنمای فروش پاوربانک و نکات مهمی که قبل از سودا آن باید درنظر