با هارد درایو اکسترنال AC731 اپیسر آشنا شوید

اپیسر توانسته با ایجاد طراحی های متفاوت و عملکرد فوق العاده شیرهدار افزاری، درزمره ی پنج شرکت مطرح تولید کننده ی حافظه داخل سطح دنیا قرار بگیرد. یکی از نکاتی که داخل تمامی محصولات این باهم اتحاد کردن مدنظر قرار می گیرد، مدل سازی تخصیص به بی تا است.

نقشه کشی لطیف با پوشش سیاه تو هارددرایو اکسترنال AC731 باعث شده این محصول مدنظر کاربران خاص پسند قرار گیرد. این خارق العاده اپیسر علاوه بر طراحی پیشرفته و ضدضربه بودن، با پوشش چرمی مات و باکیفیتش گزینه ای مناسب برای تجار بازارهای کنونی به حساب می آید. افزون براین، این بافت چرمی می تواند از لیزخوردن محصول تو دست جلوگیری یواش. برای حفاظت از مفروضات باارزش کاربر، این علیه درون رده ی هارددرایوهای ضدضربه با درجه ی نظامی ساخته شده و آزمایش های ارتشی مربوط بوسیله افتادن از ارتفاع 1.2 متری را به آسانی گذرانده است. 

دومین جنس حفاظت این دشت اخذ استاندارد IP68 ضدآب و ضدگردوغبار است؛ به طوری که کاملا دربرابر غبار مقاوم است و می تواند به مدت یک شایسته کردن تو عمق یک متری آب بدون آسیب دیدن اطلاعات کاربر غوطه ور بماند. سومین جنس نگاهداری ساختار تعلیق تویی منحصربه بی همتا آن است. AC731 میزان لرزه را کاهش داده و تأثیرات ناشی از برخوردهای اتفاقی را به حداقل رسانده است. برای معامله و کسب اطلاعات بیشتر بوسیله وب سایت شرکت متین،نماینده شخصی اپیسر تو ایران مراجعه کنید. درادامه، همراه باشید تا تو قالب ویدئو با این علیه بیشتر آشنا شوید:

دیدگاه شما درباره ی این هارد اکسترنال چیست؟بیشتر بخوانید:ابتیاع هارد درایو کامپیوترهای شخصی در سال سیال نصف می شودبا هارد درایو اکسترنال AC633 اپیسر آشنا شویدهارد درایو ضد ضربه اپیسر با ظاهری ملیح به میدان جهانی عرضه شدروش های انتقال فایل از کامپیوتر قدیمی به کامپیوتر جدیدجان سخت ترین هارد اکسترنال موجود در میدان ایران چیست؟