با هارد درایو اکسترنال AC731 اپیسر آشنا شوید

اپیسر توانسته با ساختن طراحی های متفاوت و عملکرد فوق العاده سخت افزاری، درزمره ی پنج همدستی مطرح تولید کننده ی حافظه تو سطح جهان قرار بگیرد. یکی از نکاتی که درون تمامی محصولات این شرکت مدنظر صبر می گیرد، طراحی انحصار به فرید است.

مدل سازی زیبا با پوشش سیاه درون هارددرایو اکسترنال AC731 باعث شده این میوه مدنظر کاربران خاص پسند استراحت گیرد. این شاهکار اپیسر علاوه بر نقشه کشی پیشرفته و ضدضربه بودن، با پوشش چرمی مات و باکیفیتش گزینه ای ارزان برای تجار بازارهای کنونی بوسیله شمار می آید. افزون براین، این بافت چرمی می تواند از لیزخوردن محصول در مشت جلوگیری کند. برای حفاظت از معلومات باارزش کاربر، این محصول داخل رده ی هارددرایوهای ضدضربه با منصب ی نظامی باریک شده و آزمایش های نظامی مربوط به افتادن از ارتفاع 1.2 متری را بوسیله آسانی گذرانده است. 

دومین جنس حفاظت این ثمر ستاندن استاندارد IP68 ضدآب و ضدگردوغبار است؛ به طوری که کاملا دربرابر غبار مقاوم است و می تواند به مدت یک زمانه در عمق یک متری آب بدون آسیب رویت اطلاعات کاربر غوطه ور بماند. سومین سنخ حفاظت ساختار تعلیق داخلی منحصربه بی نظیر آن است. AC731 میزان لرزش را کاهش داده و تأثیرات ناشی از برخوردهای اتفاقی را به حداقل رسانده است. برای خرید و تصرف اطلاعات بیشتر به وب سایت همدستی متین،نماینده انحصاری اپیسر در ایران مراجعه کنید. درادامه، همراه باشید تا درون قالب ویدئو با این محصول بیشتر آشنا شوید:

دیدگاه شما درباره ی این هارد اکسترنال چیست؟بیشتر بخوانید:خرید هارد درایو کامپیوترهای شخصی داخل سال ساری نیم می شودبا هارد درایو اکسترنال AC633 اپیسر آشنا شویدهارد درایو مخالف ضربه اپیسر با قشری زیبا به میدان جهانی عرضه شدروش های ارجاع فایل از کامپیوتر قدیمی به کامپیوتر جدیدجان ابدار ترین هارد اکسترنال موجود در بازار ایران چیست؟