MSI از رایانه های مجهز به پردازنده نسل نهم اینتل و تجهیزات مخصوص ورزش جدید رونمایی کرد

AچارلزGHAROOOON چیانگ، مدیر اجرایی جهانی جدید شرکت MSIدر نمایشگاهCES 2019 اعلام کرد که این شرکت مجاهدت خود را وقف صنعت ورزش می یواش و امنیت های قیافه محزون از سوی بازیکنان و آویشن های ورزش های الکترونیکی نشان دهنده ی صحت این مسئله است. وی افزود که شرکت تحت مدیریت وی تلاش خواهد کرد تا عملکرد بهتر درکنار نقشه کشی برتر را بخاطر مشتریان خویشتن حاضر بطی ء.

دو وسیله از میان محصولات تازه معرفی شده ی MSI، شامل رایانه های مخصوص بازی کوچک می شوند؛ اما روشن محو که آیا از مادربرد micro-ATX استعمال می کنند خواه mini-ITX در آن ها به امر رفته است. یکی از این جهیز ها، Trident X شهرت دارد که ظرفیت محفظه ی کیس آن ۱۰ لیتر اخبار شده است. این رایانه می تواند بوسیله لطف کارت گرافیک قدرتمند GeForce RTX 2080 Ti مدل سازی شده توسط MSI و پردازنده آنلاک شده ی اولاد نهم اینتل، قدرت زیادی را داخل اختیار گیمرها قرار دهد.

رایانه ی دیگر Infinite S S اشتهار خمود است که نسبت به محصول بالا، قطع ی نسبتاً مبصر رطوبت. دارد شیرهدار افزار به کاررفته در این کیس نیز همانند نسخه ی سابق است و از کارت گرافیک سری RTX و پردازنده ی نسل نهم اینتل نصیب می. برد تمرکز MSI درون پیدایش این ثمر روی مدل سازی کم حجم و عملکرد بدون سروصدای آن بوده و به همین دلیل از جهیز خنک کننده ی چیز ابکی Silent Storm خود تو آن استعمال کرده. است تاکنون اطلاعات دیگری همانند بها حافظه ی داخلی و حافظه ی رم دو رایانه جدید، منتشر نشده است اما هر دوی آن ها از نورپردازی RGB LED بهره مند.

هستند محصول بعدی معرفی شده از سوی MSI تو CES، کیس Gungnir 100 نام دارد که از پنل شیشه ای رنگ جزیی سفارشی با ضخامت ۴ میلی متر باریک شده. است این کیس همراه با ۱ تا ۸ هاب مخصوص نورپردازی RGB عرضه می شود که ازطریق نرم افزار Mystic Light برازنده کنترل. است همچنین فن های یخ کننده دارای نورپردازی RGB نیز بخاطر آن تو نظر گرفته شده. است MSI سعی کرده تا کیس متاخر خود را به قیافه کاملا سفارشی تولید کند و به همین برهان کاربران می توانند به لطف پرینت سه گانه بعدی، اشکال و طرح های دلخواه خود را بوسیله شاسی کیس اضافه.

نمایند هم اینک کارت گرافیک GeForce RTX 2080 Ti سفارشی سازی شده توسط MSI تو میدان موجود است ولی این شرکت سعی داشته براساس نسخه ی کنونی، علیه جدید دیگری را نیز برای گیمرها نمایش. کند گرافیک جدید این شریک RTX 2080 TI Gaming X Trio نام دارد که از سیستم خنک کننده ی-Tri Frozr استفاده می. کند درون گذشته نیز تماشایی استفاده از همین جهیز داخل محصول RTX 2080 Gaming Trio بوده ایم و به همین برهان هر دو کارت گرافیک از دید ظاهری شباهت بسیاری به یکدیگر. دارند فناوری خنک کننده ی در نظر گرفته شده از ۳ لم TORX.3 0 استفاده می کند که در کوچکتر آن ها هیت سینک ارشد روی محفظه ی خاکستری قرار گرفته. است فلز برس خورده ی به کاررفته در دستگاه جهت شده است تا قسمت پشتی آن نیز خنک باقی. بماند نورپردازی RGB با قابلیت سفارشی سازی نیز برای این کارت گرافیک درون دسترس راحتی پژمان.

است نفاق اساسی میان دو کارت گرافیک گفته شده در قسمت بالا، تناوب مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش آن ها. است نسخه ی Gaming Trio از بیشینه ی فرکانس ۱۶۳۵ مگاهرتز یکروز می برد؛ درحالی که Gaming X Trio از فرکانس بیشینه ی ۱۷۵۵ مگاهرتز پشتیبانی می. یواش به همین دلیل کارت گرافیک متاخر عملکرد نسبتاً قدرتمند تری را از خود نشان خواهد داد؛ اما سایر گنجایش های این میوه همانند یکدیگر.

هستند اما ثمر دیگر خصوصی گیمرها، کیبورد مکانیکی جدید انبازی MSI. است این محصول با صیت Vigor GK60 نمایش می. شود تاکنون تنها یک کیبورد از این سری معرفی کردن شده است که از سوییچ های Cherry MX Red روزی می برد و زندگی آن ها تا ۵۰ میلیون جنین فشرده شدن، ارزیابی زده می. شود نیز امتحان ی تایپ کردن با چنین کیبوردی دلچسب و بسیار فصیح خواهد. بود کیبورد مذکور از نورپردازی LED با رنگ قزل یکروز می برد که ازطریق بطی ء افزار Mystic Light سزاوار سرزنش تغییر. است مشخص نیست که MSI تو چه زمانی عزیمت عرضه ی دیگر نسخه های این کیبورد با سوییچ های متفاوت را. دارد متاسفانه تاکنون اطلاعاتی پیرامون کتاب عرضه و ارج بازپسین محصولات گفته شده نیز از سوی شریک سازنده اعلام نشده؛ البته کارت گرافیک جدید این مشارکت با قیمت ۱۲۰۰ پوند به صورت پیش بیع موجود.است مشخصاتMSI GeForce RTX 2080 Ti Gaming X TrioتراشهGeForce RTX 2080 TiنسخهGAMING X TRIOفناوری تولید۱۲ نانومتریمعماری پردازندهتورینگتعداد هسته۴۳۵۲فرکانس پایه۱۳۵۰ مگاهرتزبیشینه ی فرکانس۱۷۵۵ مگاهرتزحجم ذهن اختصاصی۱۱ گیگابایتنوع حافظهGDDR6فرکانس حافظه۱۴۰۰۰ مگاهرتزرابط ارجاع دادهPCIe.3 0 x16اتصالات۳ دیسپلی پورت.۱

۴ ۱ پورت HDMI.۲

0b ۱ پورت-USB Cبیشینه ی رزولوشن دیجیتال۷۶۸۰ درون ۴۳۲۰ پیکسل با تناوب ۶۰ (هرتز 8K)UHD بیشینه ی پشتیبانی از نمایشگر۴ عددتوان مصرفی۳۰۰ واتحداکثر دمای کارکرد۸۹ درجه ی سانتی گرادابعاد۱۴۰ تو.۵۵ ۶ داخل ۳۲۷ میلی

  

متر برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه عام CES 2019 مراجعه.کنید بیشتر:بخوانید معرفی لپتاپ های مجهز به کارت گرافیک انویدیا GTX 1650 و 1660Tiصفحه کلید iOS گوگل، متون را بوسیله ۱۰۳ زبان برگردان می کندبه روزرسانی جدید GBoard با تایپ صوتی هوش مصنوعی تو حالت آفلاینهوش مصنوعی شناسایی دست خط GBoard اینک ۴۰ درصد خطای کمتری داردگوشی هوشمند Fxtec Pro1 شناساندن شد؛ صفحه مفتاح کشویی QWERTY و قیمت ۶۴۹