با پاوربانک انرجایزر UE20015CQ آشنا شوید

تاکنون،SGHAROOOON پاوربانک های مختلفی معرفی و عرضه شده اند. پاوربانک UE20015CQ انرجایزر با ظرفیت ۲۰,۰۰۰ میلی آمپرساعت می تواند با سه خروجی متفاوت، سه وسیله متنوع را شارژ کند. البته شارژ غصه زمان، تنها برای دو دستگاه فعال است. پورت های خروجی USB Type A A و پورت USB با پشتیبانی از Quick Charge.3 0 درکنار پورت Type C نیاز های کامل کاربر را در نظر پژمرده. است با فناوری شارژ سریع دوده سوم، می توانید در مدت ۳۵ دقیقه تا ۸۰ درصد گوشی خویشتن را شارژ.

کنید پاوربانک های انرجایزر میزان های qc و cq از خروجی شارژ سریع بهره می برند که با بهره گیری از فناوری Qualcomm.3 0 می توانند گوشی هایی را در حالت سریع شارژ کنند که از این فناوری برخوردار. هستند گوشی های سامسونگ نمونه های پرچم دار با پاوربانک های شارژ زننده انرجایزر آزمایش شدند که همگی ی آن ها در حالت سریع العمل به شارژ تمام. 

رسیدند برای آشنایی بیشتر با پاوربانک انرجایزر QE10000CQ می توانید به وب سایت شرکت داده پرداز رایانه   متین مراجعه.   کنید درادامه، همراه زومیت باشید تا به پاوربانک انرجایزر نگاهی.

بیندازیم شما از چه جنس پاوربانکی استفاده می کنید؟ بیشتر:بخوانید هواوی پاوربانک ۱۲ هزاره میلی آمپرساعتی را با فناوری شارژ زننده دوطرفه معرفی کردبا پاوربانک انرجایزر QE10000CQ آشنا شویدبا پاوربانک های یونیوو-Top 10 و-Top 5 آشنا شویدبا پاوربانک-PB AT10 و شارژر-PA T15 آکی آشنا شویدراهنمای خرید پاوربانک و نکات مهمی که قبل از خرید آن باید درنظر