با پاوربانک انرجایزر QE10000CQ آشنا شوید

درون سال های اخیر، قابلیت گوشی های هوشمند تکثیر چشمگیری یافته است. یکی از مشکلاتی که کاربران هرروز با آن دست وپنجه بطی ء می کنند، باتری وسیله است. باتری گوشی های هوشمند ظرفیت های محدودی دارند که همین فرمان باعث شده پاوربانک ها یکی از گجت های مد و کاربردی همراه کاربر شناخته شوند. QE10000CQ دو نمونه Quick Charge 3.0 برای شارژ سریع العمل و Qi برای شارژ بی سیم را پشتیبانی می یواش. 

باتوجه به طراحی فنی این محصول، استعداد شارژ هم زمان چندین مایه فراهم شده که می تواند گستره ی درخورتوجهی از دستگاه های شما را پوشش دهد. ازلحاظ ساختار طراحی، باتری های استفاده شده در QE10000CQ از نوع لیتیوم پلیمر است که بوسیله طراحی باریک تر پاوربانک کمک بسزایی کرده است. بدنه ی پاوربانک و مکانیزم حفاظت از مدار های ایمنی ازجمله خوراک های این محصول به حساب می آید.

می توانید برای دیدن مشخصات بیشتر انرجایزر QE10000CQ بوسیله وب سایت باهم اتحاد کردن داده پرداز رایانه منیع  رجوع کنید.   درادامه همراه زومیت باشید تا به پاوربانک انرجایزر نگاهی بیندازیم.

شما از چه نوع پاوربانکی استفاده می کنید؟

بیشتر بخوانید:هواوی پاوربانک ۱۲ هزار میلی آمپرساعتی را با فناوری شارژ نوک تیز دوطرفه معرفی کردبا پاوربانک انرجایزر UE20015CQ آشنا شویدبا پاوربانک های یونیوو Top-10 و Top-5 آشنا شویدبا پاوربانک PB-AT10 و شارژر PA-T15 آکی آشنا شویدراهنمای سودا پاوربانک و نکات مهمی که قبل از خرید آن باید درنظر بگیرید