با هارد درایو اکسترنال AC731 اپیسر آشنا شوید

اپیسر توانسته با خلق طراحی‌های متفاوت و عملکرد فوق‌العاده سخت‌افزاری، درزمره‌ی پنج شریک شدن مطرح تولید‌کننده‌ی حافظه داخل سطح جهان راحتی بگیرد. یکی از نکاتی که در تمامی محصولات این شریک مدنظر فراغت می‌گیرد، طراحی منحصر‌به‌فرد است.

طراحی ملیح با پوشش سیاه درون هارددرایو اکسترنال AC731 باعث شده این علیه مدنظر کاربران خاص‌پسند قرار گیرد. این شاهکار اپیسر علاوه‌بر طراحی پیشرفته و ضدضربه‌بودن، با پوشش چرمی تار و باکیفیتش گزینه‌ای مناسب برای تجار بازارهای کنونی به‌شمار می‌آید. افزون‌براین، این بافت چرمی می‌تواند از لیزخوردن محصول در دست جلوگیری درنگ. بخاطر حفاظت از اطلاعات باارزش کاربر، این میوه در رده‌ی هارددرایوهای ضدضربه با درجه‌ی نظامی ساخته شده و آزمایش‌های نظامی مربوط‌به افتادن از ارتفاع 1.2 متری را به‌آسانی گذرانده است. 

دومین سنخ نگاهداری این محصول دریافت مدل IP68 ضدآب و ضدگردوغبار است؛ به‌طوری‌که کاملا دربرابر غبار معتمد است و می‌تواند به‌مدت یک ساعت در عمق یک متری آب بدون آسیب‌دیدن اطلاعات کاربر غوطه‌ور بماند. سومین نوع حفاظت ساختار تعلیق داخلی منحصربه‌فرد آن است. AC731 میزان نوسان را کاهش داده و تأثیرات ناشی از برخوردهای اتفاقی را به‌حداقل رسانده است. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت باهم اتحاد کردن متین،نماینده انحصاری اپیسر در ایران مراجعه کنید. درادامه، همراه باشید تا در قالب ویدئو با این ثمر بیشتر آشنا شوید:

دیدگاه شما درباره‌ی این هارد اکسترنال چیست؟بیشتر بخوانید:فروش هارد درایو کامپیوترهای انحصاری در سال جاری نصف می‌شودبا هارد درایو اکسترنال AC633 اپیسر آشنا شویدهارد درایو ضد ضربه اپیسر با ظاهری زیبا به میدان جهانی عرضه شدروش‌های انتقال فایل از کامپیوتر باستانی به کامپیوتر جدیدجان سخت‌ترین هارد اکسترنال موجود در میدان ایران چیست؟